Jogosan vert meg?

Figyelt kérdés

Mondta tesóm nekem hogy milyen gyökerek vannak itt nekem meg semmi véleményem nem lehet mert megver!!

Most is itt szekál ütöget piszkál mikor meg megütöm mert ha ő megüt akkor nekem is jogomban áll megütni..

Akkor meg szinte szó szerint agyon ver.. :( Mert dobál mint egy játékot a kemény ágyon bele veri a fejem az ágy támlába 3-4.szer :( Azért mert meg ütöttem az adat kábellel..

Azért mert azt mondja hogy akik ide irnak azok romák meg cigányok!! :( Ped


2010. okt. 23. 17:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
azért nem fejeztem be mert itt olvasta,semmi köze hozzá!!
2010. okt. 23. 17:29
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Kikérem magamnak,én NEM vagyok cigány!!Amúgy meg szüleid hol vannak?Szólj nekik,hogy tesód szekál és nem hagy békén!Talán rendre utasitják... Amúgy te vagy a kisebb,jól sejtem?
2010. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok... Anyuék már nem büntetik Őt mert 18 áv után nem lehet büntetni mer felnőtt!!

fiú VS lány

2010. okt. 23. 17:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kisebb!! (nem a cigány)
2010. okt. 23. 17:38
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Lehet bűntetni. Nem felnőtt, csak nagykorú. Ha nagykorú és velük lakik ugyanúgy érvényesek a szabályok, mintha mondjuk 15 éves lenne.

Egyébként szerintem Te is tudod hogy nem jogosan vert meg. Én a helyedben beiratkoznék vmi küzdősprtra. Pl. én ju-jitsuzok 5 éve és a bátyáim nem tudnak nekem fájdalamt okozni (pedig 3 és 7 évvel idősebbek és ők is ju-jitsuznak) mert eléggé megedződtem meg csípi őket ha megütöm a kezüket. :D

Ja és nem vagyok cigány. Én a helyében elásnám magam és soha többet nem jönnék elő, egy féreggel kevesebb lenne. Bocs ha durván fogalmaztam, de ez a véleményem.

2010. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez az hogy én szerintem ti normális emberek vagytok!! Akik jókat mondanak szerinte meg nem
2010. okt. 23. 17:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta. Más magyarázat nem nagyon van.
2010. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
hány éves vagy? Hogy hagyhatod hogy csak igy verjen, ha szó szerint igaz amit írsz, felháborító ne hagyd magad, az előzményeket meg töröld ki, igy nem tudja megnézni hogy itt jártál
2010. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
normálatlan vadállat. bárcsak a helyedben lehetnék! addig ütném,amíg mozog..hogy tud ilyet csinálni a saját tesójával?! fú de felhúztam most magam..hol laksz? :D
2010. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd..attól,hogy a tesód 18 éves attól még nem felnött csak nagykorú!Akkor lesz felnött ha a saját lábán áll meg a szüleitek segitsége nélkül!Amúgy is mig a szüleitek élnek addig mindig a gyerekük marad nekik,legyen akár 30-40 éves is,és ez rád is vonatkozik!

Ha meg nem hagy békén harapd v karmold meg,akkor talán leáll!Tapasztalat...;)

2010. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!