Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan utálom őket még így is?

Jogosan utálom őket még így is?

Figyelt kérdés

a tavalyi évem egyszerűen borzalmas volt. állandóan cikiztek meg kigúnyoltak a külsőm miatt. csúfolódások egész lavinája zúdult rám abban a tanévben. barátom sem sok volt, de aki az volt az legalább nem a külsőt nézte.

a nyár számomra igen érdekes volt. a pattanásaim eltűntek, nőttem is egy jó nagyot és kicsit izmosabb, erősebb lettem. egyszóval megszépültem.

amikor elkezdődött az új tanév marhára meglepett a dolog. sehol egy "nézd má ott a varangy4" vagy "he megjött a nyiminyomi!". hála a külsőmnek befogadtak. ennek ellenére még mindig utálom őket, mert tudom, hogy azért kedvelnek, mert a külsőm megváltozott és ha esetleg ismét visszatérne a régi külsőm azonnal kezdődne előröl a cikizés meg a kiközösítés. az meg még egy ráadás rossz, hogy a régi barátaim azt hiszik, hogy én is olyan utálatos lettem, mint azok a szemétládák, akik "menőnek" merik nevezni magukat.

14f


2011. szept. 23. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan utálod őket. Én se barátkoznék velük.
2011. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan, semmi gond nincs ezzel, hidd el, én is utálnám őket. Legalább msot már van önbizalmad, és ez fáj a legjobban nekik, hidd el :)
2011. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, én 28 vagyok de mai napig utálom azokat akik bántottak általánosban.

Figyi, amúgy ez tök normális. Sajnos minden közösségben kell az embereknek egy varangy, akit szekálhatnak, ez által szabadulnak meg a saját magukban felgyülemlett feszkótól, saját problémáiktól. Ez van. Ne foglalkozz velük amúgy. Foglalkozz azokkal, akik eddig is rendesek voltak veled, és te ne csinálj ilyet soha mással!

2011. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem érthető, hogy még mindig rosszul esik, h cikiztek. Én is emlékszem a mai napig, és ha rágondolok, még mindig a sírás kerülget, pedig már olyan 6-7 éve vége van. Bár én nem csak a suliban kaptam ilyesmit, hanem otthon is apámtól.

No, mindegy, szóval nem mondom, h feltűnően utáld őket, de nem muszáj azokkal jópofizni, akikre keserű szájízzel gondolsz. Viszont akik jófejek voltak veled korábban, azokhoz légy lojális!

2011. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne foglalkozz velük!

És ne agyalj azon, hogy állhatnál bosszút ezeken az idiótákon. Nem érdemes időt pocsékolnod rájuk.

2011. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez fura, nálunk még csak nem is mertek pattanások miatt cikizni másokat, meg ilyenek...(Többek közt engem se) Mondjuk én is nyáron 'megszépültem' rövidebb, göndör lett a hajam, plusz 4-6 kiló izmot szereztem, eltűnt az összes pattanásom, új szemüveget kaptam, és most azért plusz 3-4 ember valamivel többet dumál velem.
2011. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem a barátnőm régebben elég rendesen zsarolt, ebbe most nem megyek bele. Kihasznált és nagyon rossz volt. Mintha a csicskája lennék. Na szóval nap mint nap találkozunk, mivel egy osztályba járunk, ahogy monda az előtemm válaszoló, keserű szájízzel gondolok rá. Egy ideig szemüveges voltam, akkor a KÜLSŐM miatt utált. Mert akkor csökkent is az önbizalmam emiatt. Nap mint nap egggyütt mentünk haza késöbb már észrevettem hogy szégyenkezik miattam. Cska a szemüveg miatt.


A legjobb barátnőim, akikell akkoriban nem beszéltünk sokat, mert folyton ahoz a csopothoz tartoztam akik zsaroltak, rájöttem hogy ők igazi barátok. És nem a külsöm miatt szeretnek, hanem magamért. Persze a zsarolós lány magánál tartaja a másik csicskáját és ketten meg os vannak.


12/L (6.o.)

2011. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jogosan utálod őket!
2011. szept. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jogosan, ne felejtsd el soha!

Szemét mocskok az ilyenek, én is ismerem a helyzetet. Egész általános 7-8ban megkeserítették az életem, most meg már 4-5 év után jelölgetnek be facebookon meg írogatják a csoportjaikba hogy "Jajj kéne már osztálytali úgy hiányoztok!"

Nagy sz.rt, rohadtak, csak már felnőttünk és senki sem fogszabályzós-szemüveges meg pattanásos. Így meg már rögtön más...


Utáld őket továbbra is. Na állj velük szóba, többet érsz ennél! majd ha kopaszodnak és sörhasuk lesz, a lányok meg zsírdisznóvá híznak, röhöghetsz a napszemüveged mögül. Addig gyúrjál fel még egy kis izmot.

2011. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jogosan
2011. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!