Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan pipák rám? ://

Jogosan pipák rám? ://

Figyelt kérdés
Ma felcsörrent a telefonom,egy ismeretlen szám.Felveszem és az apám volt!:|13 éve nem láttam6beszéltem vele és msot felhívott.Anyámék meg elkezdtek velem ordítani,hogy mi az h beszélek azzal a lepukkadt emberrel stb.Nevelő apám erre meg elrohant,gondolom mert nem esett jól neki,hogy beszéltem vele.Anyám meg keresi h hol van.És most én is eléggé ideges vagyok,remeg a kezem.hogy egy telefon hívás miatt...Mit tegyek?:(
2011. jún. 9. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
semmit, nem a te hibád és ők is túlreagálják a dolgot
2011. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Akármilyen is,ő akkor is az apád,és jogod van hozzá,hogy beszélj vele.Nevelő apádnak lehet rosszul esett,mert ő nevelt téged a sajátjaként.De egy kicsit akkor is túlreagálták.
2011. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

én soha nem szabnám meg a gyermekemnek hogy ne beszéljen az édesapjával...

ha apukád tényleg szeret én (saját vélemény) esetleg felvenném vele a kapcsolatot...

nevelőapukád ha ugy nevelt ,mintha a saját gyereke lénnél és ugyanugy szeretett az nagyon aranyos,és köszönd meg neki. de édesapukádnak is lehetne adni 1(!!) esélyt..


most pedig nyugodj le ,nem lesz itt semmi baj;)

2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem,nem nevelt apámként,1 éve él velünk.

csak na :/

2011. jún. 9. 21:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg pláne nincs joga kiakadni.Nincs semmi köze hozzád.
2011. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nekik is nagyon váratlan volt,és hirtelen túlreagálták,rajtad csapódott le.Majd lehiggadnak,és normálisan meg fogják veled beszélni.
2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
és mit mondott az apád?
2011. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

először is, nyugodj meg!

Minden jogod megvan ahhoz, hogy az apáddal beszélj, és ehhez nem kell szülői engedély!

Túlreagálták... mond meg nekik higgadtan, hogy ismeretlen számról hívtak, fölvetted, nem tudtad, hogy az apád volt...

De ha szeretnéd tartani vele a kapcsolatot, akkor sem tilthatnak el tőle!

Döntsd el, hogy TE mit szeretnél! Semmi beleszólásuk nem lehet...

2011. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Még ha 13 éve nem is láttad az apukádat, akkor is jogod van vele beszélni. Senki nem tilthat el tőle, hiszen ő a vér szerinti apukád. A másik dolog, meg az, hogy Te nem tehetsz arról, ami a régen a szüleid között történt! Nincs joga anyukádnak Téged büntetni, azért amit ők egymás ellen elkövettek!
2011. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm,anya továbbra is mondja,hogy ne találkozzak vele,mert ilyen-meg olyan stb....

És még nem tudom,hogy szeretnék e találkozni vele...

szerintetek érdemes lenne?:/

2011. jún. 10. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!