Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van vagy volt hogy a kamasz...

Van vagy volt hogy a kamasz fiad/lányod kapott e szaktanárit vagy intőt a suliban?

Figyelt kérdés

A kamaszfiad vagy lányod kapott vagy szokott kapni valamilyen, pl rosszasági okból szaktanárit vagy intőt a suliban? mit szóltatok hozzá hogy kapott? volt hogy ezért büntetést kapott?


Ha van esetleg történet, akkor mesélhet, persze nem szükséges, csak aki akar...



febr. 17. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, előfordult hogy kapott már intőt vagy szaktanárit a gyerekem.
Nem, sosem fordult elő ilyesmi.
35 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És megfogom köszönni, aki válaszól..
febr. 17. 20:47
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Fiam általános iskola 8-dikban, egy apróság miatt kapott szaktanárit.

Verseny volt az osztályban. Nagyon lelkes volt... nem ők nyertek és a kezében lévő fél literes műanyag üres palackot feldobta a levegőbe. Az pedig a terem ablaküvegén landolt...de nem lett baj.

Azt mondta az osztályfőnök, ilyen esetben muszáj adnia 🙂

febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1#, a zöldet megadtam...
febr. 17. 21:01
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Alsoban kaptam arulkodas miatt😆 megvertek,3an egyszerre. Szoltam a tanarnak (muszaj volt mert nem birtam labra allni es kertem hivja apat) na apat nem hivta, en lettem leszurva es egyedul en kaptam beirast. Pedig vissza se utottem....nem is birtam volna mert a foldon fekve is rugdaltak. Mergesek voltak de nem ram hanem a tanarra.
febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Vagy is "2#"hozzászóló
febr. 17. 21:05
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
A fiam 7.osztályban kapott szaktanárit hittanból, mert beszélgetett órán és visszafeleselt. Másnap kiderült, hogy az egész osztály kapott. Az osztályfőnök nem is tudott róla, eléggé meg volt lepődve, a hittantanár neki nem is jelezte, hogy gond lenne bárkivel.
febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
4#,6# köszönöm nektek is jár a zöld pacsi, köszönöm az eddig válaszókat, szavazóknak is..
febr. 17. 21:07
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Sztori of my life.

A fiam adhd-s, szóval van vele gond bőven. Nem védem őt, mert tudom, hogy megéri a pénzét. Viszont a tanároknak halvány fogalmuk sincs róla, hogy hogy kéne kezelni egy ilyen gyereket, és meg sem próbálják. Olyan dolgok miatt is beirkálnak neki, amit szerintem a tanárnak ott az iskolában meg kellene tudni oldani. Viszont valamiért azt hiszik, hogy nekem tudnom kell a gyerekem minden egyes mozdulatáról. Semmi eszközük sincs, ezért hárítanak a szülőre.

Attól függ, hogy a gyerek milyen passzban van, előfordul, hogy egy hónapig semmi, de van, hogy egy héten több beírást is kap.

Egy-két szépséget idézek:

-Szünetben a tanárok elől bújkál a wc-ben.

-Rátette a gyurmát a radiátorra.

-Órán beszélget a társával.

-Megdobta egy tobozzal a társát.

-Engedély nélkül kiment a teremből tanóra alatt (Ezen azért meglepődtem, azt persze elfelejtette odaírni a tanár, hogy mindeközben ő nem tartózkodott a tanteremben.)

-Amikor a tanár leszidta, elnéző mosollyal reagált.

-Szünetben labdázott a társával a tornateremben.


Értem én, hogy nem fogad szót, de valahogy olyan ez, mint a mesében a pásztor, aki farkast kiállt. Lassan már képtelen vagyok őket komolyan venni. Ráadásul voltam bent a dirinél más miatt, és azt mondta, hogy jó gyerek, nincs vele semmi probléma. Hát, a beírások nem ezt mutatják. Ha papír alapon lenne az ellenőrző, mint régen, már pótlapot kéne kérnünk. Bár azt is hallottam, hogy amióta Kréta van, jobban elszabadultak a tanárok, kevésbé macerás a beírás, mint az ellenőrző idejében.

febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy, de annyira lecsesztek érte a suliban is meg otthon is, hogy nem lett több, de a tesóimnak se :D alsóban a második emeleten volt a tantermünk és szünetben a barátnőmmel felültünk az ablakpárkányra és kilógattuk a lábunkat. Ez kb abban a fél percben jutott eszünkbe, míg az ofő a folyosón lévő szekrényben keresett valamit, de szembe az ajtóval, csak nekünk háttal.
febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

#9! Nem válaszoltam volna a kérdésre, csak miattad, mert én dettó. Fogadásból kiültem a másodikon és kilógattam a lábam. Pechemre akkor jött vissza az ofőm a később kezdődő szülőire. Valamiért pont felnézett... Nyilván osztályfőnöki intő lett. Szaktanárim rengeteg volt, 90% a tesi tanártól, mert nem voltam hajlandó bemelegíteni soha. Nem értettem még, miért szükséges, és baromira untam a látszólag céltalan futkározást és ugrálást. A többi részét már szerettem.

A maradék 10 abból jött össze, hogy órán beszélgettem/ettem. Ki hallott már olyan hülyeséget, hogy óra után edd meg a hideg melegszendvicset?🤦🏽‍♀️ Amúgy én is pedagógus lettem. Meg is fogadtam, hogy tőlem evésért senki nem kap intőt. Nem is kapott😁

febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!