Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van vagy volt hogy a kamasz...

Van vagy volt hogy a kamasz fiad/lányod kapott e szaktanárit vagy intőt a suliban?

Figyelt kérdés

A kamaszfiad vagy lányod kapott vagy szokott kapni valamilyen, pl rosszasági okból szaktanárit vagy intőt a suliban? mit szóltatok hozzá hogy kapott? volt hogy ezért büntetést kapott?


Ha van esetleg történet, akkor mesélhet, persze nem szükséges, csak aki akar...



febr. 17. 20:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20# Köszönöm.. a zöld ment.
febr. 18. 21:32
 22/25 anonim ***** válasza:

Fiam többször is kapott már szaktanárit, aki ezt olvassa biztos azt gondolja, hogy jézusom, milyen rossz lehet az a gyerek, nem rossz a gyerekem csak gyerek (és egyébként kitűnő tanuló). Kapott már olyanért szaktanárit mert ebéd közben beszélgetett és 2. felszólítás után még mondott egy szót a társának. Kapott olyanért osztályfőnökit mert focizás közben véletlenül a könyökével orrba vágta a társát, többen is megvédték, hogy tényleg nem direkt csinálta de azért megkapta az ofőnökit. Kapott szaktanárit azért mert napközi után (amikor már lazábban vannak) nem kéretőzött ki a mosdóba, csak simán kiment, közben meg előtte nap azért cseszte le ugyan az a tanár, hogy minek kéretőzik állandóan, menjen már. Egyetlen egy ofőnökinél kapott büntetést, akkor azt azért kapta mert többször nagy volt a szája, nem beszélt csúnyán csak vagánykodott és betelt a pohár az osztályfőnöknél, na ennél az egynél éreztem jogosnak és akkor meg is lett büntetve mert előtte hetekben már többször szóltam neki, hogy figyeljen oda a szájára, nem figyelt, meglett az eredménye. A mi iskolánkban úgy osztogatják a szaktanárit mintha cukorka lenne, az én időmben (ugyan ebben a suliba) akkor kapott valaki szaktanárit vagy ofőnökit ha össze verte a társát, szándékosan rongált stb...

Az ilyen himihumi hülyeségekért kiosztott szaktanárira nem tudok mit reagálni, megbeszéljük és túl van tárgyalva, miért büntessem meg? mert kiment pisilni bejelentés nélkül? Na, szóval nálunk így megy ez. :)

febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22# köszönöm neked is, ment a zöld..
febr. 19. 12:47
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

17-esnek. Nálunk is volt ilyen szabály, ha óra 15-ig nem jön a tanár, be kellett menni az igazgatóiba helyettesítést kérni. Mi egyszer be is mentünk. Kiderült, hogy ott volt a tanár, csak valami más dolga volt, és ezért késett. Őt gondolom jól lecseszték, ő meg velünk egy órán keresztül ordibált, hogy micsoda spionok vagyunk. Szerintem ez nagyon gusztustalan, hogy a gyerekekre hárítják ezeket a dolgokat. Mi az, hogy a főnök nem tudja, hogy a beosztottja ott van-e a munkahelyén, vagy nem. Ezt nem a gyerekekkel kéne lerendezni.

Ha az én gyerekem ilyenért kapna intőt, még be is mennék a suliba, hogy elmondjam a véleményemet.

febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
24#-esnek is köszönöm a választ, a zöld megadva...
febr. 19. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!