Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van vagy volt hogy a kamasz...

Van vagy volt hogy a kamasz fiad/lányod kapott e szaktanárit vagy intőt a suliban?

Figyelt kérdés

A kamaszfiad vagy lányod kapott vagy szokott kapni valamilyen, pl rosszasági okból szaktanárit vagy intőt a suliban? mit szóltatok hozzá hogy kapott? volt hogy ezért büntetést kapott?


Ha van esetleg történet, akkor mesélhet, persze nem szükséges, csak aki akar...



febr. 17. 20:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
A lányom azért kapott szaktanárit, mert tesiórán magasugrásnál átugrotta a magasabb akadályt, de haladó technikával, amit elfogadott a tanár, de mikor bediktálták a jegyet, és 4-est mondott, a tanár felháborodott h 3-ast kaphat csak. Ezért tanár félrevezetése miatt ( Lol) beírt neki.
febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Osztálykiránduláson berugtam mint az albán szamár. Nem vagyokbrá büszke. Kaptam egy igazgatóit.

A következő osztálykiránduláson meg én voltam az egyedüli aki nem ivott alkoholt.

febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
8#,9# 10#,11# és 12# válaszólók köszönöm ment a zöld...
febr. 18. 11:14
 14/25 anonim ***** válasza:
60%

Van a suliban osztályban egy kisszekrény amibe a jutalomcujorkákat sütiket csokikat nyalókákat tollakat gyűjtik. Apránkent adják be a szülők es alsósaknak jutalmazas alapon van osztogatva.


A gyerekem meg megszervezett egy bandát és titokban fosztogatták honapok óta apránként még rájuk is alig lehetett bizonyítani mert a tanárokat is úgy kicselezték. Precizen volt megszervezve az egész.


Kaptak igazgatóit is gyerekem mélyen megbánta, lelkiismerete van nem kicsi, es szorgalmasan hordta vissza amiket elvettek.


Amivel bajom van hogy ezen kivul 10 másik buntetést is kapott!

Nem vehetett tombolát, karácsknyi vásáron nem vehetett részt, a karacsonyi musorban nem szerepelhetett, nem vitték el osztálykirándulásra, tanári intések megalázás az egész osztály elott és fel is soroltam a tanárnak a büntetéseit igazábol több mint 10 büntetest kapott.


Na azért ez egy alsós gyereknek cukorkák miatt szerintem már gusztustalanul durva diszkriminálása.


Az a szerencsém hogy még gyerek és rugalmasan tud kezelni magában dolgokat, nekem mint szülőnek volt egy kész sokk "csak".

febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
*Mivel voltak benne olyan is hogy kisszámologép stb, osszesen nekem 30 ezres kárt okozott ezzel a gyerekem. De lelkiismeretesen gyorsan hordozgatta vissza a suliba. És igazábol nem egy lopós rablós gyetekem van hogy megérdemelte volna azt a mérhetetlen sok kiközösítést az ofő/tanár részéről még az igazgatoi mellé is!
febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
14# 15# köszönöm, a zöldet megadtam..
febr. 18. 12:28
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam osztályfőnökit, mert mikor nem jött a tanár órára hetes voltam és nem szóltam, hogy nincs tanár. Nagyon felzaklatott az intő, mert jeles tanuló voltam, meg jó gyerek. Azért nem szóltam, mert nem is igazán tudtam, hogy kéne szólni, mert friss ötödikes voltam, valószínűleg nem jegyeztem meg rendesen a hetes kötelességeit. Az biztos, hogy kikészültem, egy délután zokogtam. A szüleimet nem érdekelte az intő, nem tették szóvá.
febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%

Kilencedikben kollégiumban kaptam csoportvezetői figyelmeztetőt. Ez az osztályfőnöki megfelelője volt a kollégiumban.

Országgyűlési választás körül volt az eset, a csoportvezetőnk politizált csoportnak, nyomta a pártpolitikát, semmi köze nem volt ennek a foglalkozás témájához. Na mindegy, tök normálisnak indult, amíg csak a csop.vez beszélt, de egy osztálytársam egy vele ellentétes véleményt nem fejezett ki teljesen kulturáltan. Ez akár értelmes vita is lehetett volna. A kedves tanár erre személyeskedve lehordta mindenféle tudatlan hlyének a csajt, aki hát nem fogadta túl kedvesen, már nem tudom pontosan mit mondott, nem volt trágár, vagy ilyesmi, de felemelte a hangját. A csop.vez erre bevágott neki egy figyelmeztetőt, hogy ő nem tűri se az övével ellentétes véleményt, se ezt a hangnemet, pláne nem egy "szros kis 15 évestől". Én meg erre tök higgadtan közöltem vele, hogy szerintem inkorrekt volt, ha politkáról akar vitatkozni, akkor azt vagy olyanokkal tegye, akikkel egyenlő felek, vagy ne éljen vissza a hatalmával. Erre kaptam én is egy figyelmeztetőt "tiszteletlenség" fantázianév alatt.

A szüleim nem büntettek meg miatta, de azért ment otthon a sápítozás, hogy nem kellett volna közbeszólni, meg a tanárnak mindig igaza van, meg elő ne forduljon több ilyen. Ehhez nem tartottam magam, tőle volt minimum évi egy figyelmeztetőm, hasonló ügyek miatt. :D


A kedves tanárnak voltak remek húzásai a további 4 év alatt. Én jelenleg tanári pályára készülök. Ha véletlenül egy oktatásu intézménybe fúj minket a szél, minden tőlem telhetőt teszek, hogy kirúgják, amennyiben azóta nem változott a viselkedése egyéb szituációkat beleértve. Mondjuk az lehet rázós lesz, mert azt csicseregték a madarak, hogy ő a megyében a második legképzettebb pedagógus. :D

febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
17# és 18# köszönöm a válaszókat, ment a zöld...
febr. 18. 20:51
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
18. Nálunk az osztályfőnök mondta kilencedikben, hogy lassan ideje lenne x párt x fiatalsági csoportjához csatlakozunk, mert már nagyok vagyunk, tudjuk, hogy m melyik párt az egyetlen megoldás kb bármire. Nálunk senki se szólt érte, meghallgattuk, de biztos, hogy hasonló vége lett volna, mint nálatok.
febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!