Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy álljak ahhoz, hogy 13...

Hogy álljak ahhoz, hogy 13 éves lányom szobájában borzasztó a rendetlenség, bűz amiben ő teljesen jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1- 2 évben az történt, hogy én kitakarítottam, majd már aznaptól ugyanúgy az ágy mellé dobálta a csokispapírokat,joghurtos poharakat stb., a tányérokat ételmaradékkal az asztalán hagyta, szennyesruha szerteszéjjel a szobában a tisztával összekeverve...

Kértem hozza ki a tányérokat, a szennyesruhának a szobájában is tettem szennyestartót, de mégsem tette amit kértem. Kiskora óta rendkívül rendetlen volt sajnos.



febr. 22. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Örülj neki hogy lányod van. Fiúknál még nagyobb az igénytelenség. Arról ne is beszéljünk a használt zsepit is ágy alá dobják meg bele a chipses zacskóba...
febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Ha ennyire rendetlen, akkor nem szabad megengedni, hogy a szobában egyen.

A szétdobált szennyest meg ne szedd össze helyette. Ha nem lesz tiszta ruhája, akkor talán leesik neki, hogy ki kell vinni a szennyest

febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szüntesd meg a kiszolgálását minden területen, amíg ilyen.
febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Először is megtiltanám, hogy egyen a szobájában. Egy morzsát sem tarthatna ott.

Ruhaügyben pedig minden nap kerülnéznék nála. Ahány szennyest látnék, annyi menne a kukába. Ha elfogyna a ruhája, elfogyna a zsebpénze is, mert abból lenne pótolva.

febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Ugye milyen jó volt agyon tutujgatni?Fa..án rá nőtt a fejedre!!!
febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem engedném a szobaban evést a jövőben. Ha mégis beviszi a hatam mögött, vennék egérfogókat és hangyaport, es bevinném a szobájába, hogy sajnos megjelentek a hangyák es az egerek, úgyhogy ezeket most ki kell rakni.

2. A szennyessel nem foglalkoznék. Mostantól az ő dolga. Egy 13 evesnek már meg kellene értenie, hogy a ruha nem magától tisztul. Jöjjön rá a saját kárán. Viszont ezt bejeleneném neki: matól csak azt mosom ki, amit a fürdőszobai szennyestartóba dob, mást nem. A szobajaból kihoznám a szennyestartót, az nem oda való.

febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%
Az én lányom is ilyen volt jó ideig.Én is kitakarítottam a szobáját mindíg,mert ha valaki jön szégyellném ahogy kinéz.Mikor meguntam,nem veszekedtem,csak szépen mondtam neki a szennyest tegye a tartóba,nem ehet bennt a szobájában,egy darabig volt hogy megkértem takarítsunk együtt a szobájában,közben elmondtam neki hogy jól esne ha ő a kis birodalmát maga tartaná rendben.Utána kitakarított már magától is,azóta nincsen kupi,kosz,megcsinálja szépen.
febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
Be vinnék egy zsák szemetet és beönteném neki , élj ebbe ez a világon és rázárnám az ajtót .
febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem kell tenned. Ha nem hozza ki a szennyest, akkor majd elmegy koszos ruhában iskolába. Ha már egy rakás tányér van bent nála, akkor kitálalod neki az ebédet eldobható papír tányéron. Ennyit tennék a helyedben.
febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívja az egy barátnőjét. Majd ha az meglatja, előtte úgyis ciki lesz.
febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!