Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy álljak ahhoz, hogy 13...

Hogy álljak ahhoz, hogy 13 éves lányom szobájában borzasztó a rendetlenség, bűz amiben ő teljesen jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1- 2 évben az történt, hogy én kitakarítottam, majd már aznaptól ugyanúgy az ágy mellé dobálta a csokispapírokat,joghurtos poharakat stb., a tányérokat ételmaradékkal az asztalán hagyta, szennyesruha szerteszéjjel a szobában a tisztával összekeverve...

Kértem hozza ki a tányérokat, a szennyesruhának a szobájában is tettem szennyestartót, de mégsem tette amit kértem. Kiskora óta rendkívül rendetlen volt sajnos.



febr. 22. 11:29
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
24%

Kicsit hamarabb kellett volna gondolni erre.

Azt tenném, hogy mindent megvonnék tőle.

Egy mai fiatal nem bírja net és telefon nélkül!

febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%
Hamarabb? Most kamaszodik.
febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Naponta bemennék és az összes mocskot, amit otthagy beborítanám az ágyába. 1-2 elég lenne, szerintem megtanulna elpakolni maga után....
febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Andi80018 ***** válasza:
0%
Mondd meg neki, hogy jó, még van egy éve, és mehet koleszba. Ott nem neked kell takarítanod, plusz hétköznap tiszta a szoba... :-)
febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Kb ugyan ilyen kamasz voltam bár nálam szennyes ruha meg szemét sose volt a szobába de annál több széttdobált ruha smink cucc stb. Anyukám állandóan nyaggatott hogy pakoljak össze de már csak azért se csináltam de nyilván össze pakoltam heti 1szer de olyankor mikor ő nem szólt és akkor magamtól neki álltam.
febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. Én mindent kipróbáltam abból, amiket itt írnak. Semmi nem jött be. Azt mondtam neki most hétvégén, ha nem rak rendet, egy mozdulattal lesöpröm a mocskot az íróasztaláról, plusz mindent a nagy szobaszekrény 15 polcáról, plusz a ruhásszekrényéből az összes ruhát is kiszórom a szoba közepébe. Látta, hogy már nagyon begurultam, 3 nap alatt rendbetette, de tudom, hogy pár nap és ez lesz megint. Hiába szórod az ágyába, egy mozdulattal átteszi a székére és tud aludni, a tisztával együtt. Hiába van szennyese, csak akkor teszi bele a ruhákat, ha szólok, hogy pakolja el, de csak azért teszi bele, mert így nem kell elpakolnia a szekrénybe, egyszerűbb, ha mindent bedob a szennyesbe, én meg moshatok 4 adagot egy héten. A barátnőivel a nappaliban van, bezárja az ajtaját, h ne lássák. Kolesszal is fenyegettem, de a helyi gimibe megy, ez sem jött be. Viszont a telefonját elvettem 3 napra most és mondtam, h ha nem rak rendet, nem adom vissza, akkor sem, ha tanulni akar rajta. Ez kicsit hatott.
febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt mondta: "Mit foglalkozol vele, nem a te szobád!"
febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!