Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelem, de apu tilt. Mit...

Szerelem, de apu tilt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok. Én is bejövök neki. Egyszer nem vett észre a kocsiban tehát nem is köszönt, ezért apukám nem nagyon csípi ,,mert az alap hogy köszönjön" Nekem is alap hogy köszönjön, de hogyan ha nem vett észre -.- De annyira helyes az a fiú és nagyon szeretem és nagyon kedves velem. Az egyetlen akadály mindenben apukám. Mindig nagyon féltett és állandóan veszekszem vele emiatt. A vége a veszekedésnek mindig az hogy mindenki bevonul a szobájába és duzzog, utána pedig minden megy tovább. Apa viszont nem fogja fel hogy nem vagyok 3 éves. Nem akarok semmi hülyeséget csinálni a fiúval csak kézen fogva járni és hogy legyen kire gondolnom. Mit tegyek?

Bocs, hogy hosszú lett :S

12,5/L


2010. okt. 24. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha apukád ilyen akkor titokban "járjatok"
2010. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Hú, hát 12,5 évesen én is hasonló szituban voltam, és nem értettem (néha utáltam) az apámat emiatt. Mostmár felnőtt vagyok, és van egy kicsi lányom (még csak 2 éves) de mostmár megértem, mitől és miért féltett. 12,5 éves vagy, még minden szempontból gyerek!!! Akire vigyázni kell.


Szerintem legyen ez a "kapcsolat" csak plátói, azaz elég, ha csak gondoltok egymásra. Amúgy a fiú hány éves?

2010. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Èn is akkora vok mint Te, de szerintem mèg kicsit korai..mondjuk engem ha a gimiben is járnèk vkivel megfolytanának...
2010. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem max elbeszélgetnének velem oszt otthagynak. Tudják, h nem csinálok semmi baromságot.
2010. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A fiú ugyan annyi idős mint én, anyukámnak szimpatikus :) Nagyon kedves, korához képest meg főleg pl.: odaadja a kabátját ha fázom, meg ilyenek :)
2010. okt. 24. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Èn vok a veked egykoru, sztem apáink csak azèrt vèdenek, mert eddig ô volt az egyetlen fèrfi aki vigyàzott ránk, ès aki az elsô szamu ferfi volt az eletunkben, es fèl h arra a srácra jobban figyelnèl!
2010. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ennyi idős vagyok . Nekem van barátom és apu örült neki , hogy valaki udvarol vagy haza kisér .

Kitünő tanuló vagyok . Nem vonja el a tanulástól a figyelmem ...

2010. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Apu nagyon sokat van távol a munkája miatt csak 2-3 naponta jár haza de akkor mindig kirándulni megyünk csak néhányszor mentem a családi program helyett máshova de akkor is együtt vacsoráztunk. De aput sem akarom megbántani a fiúba pedig 100% hogy teljesen beleestem :P
2010. okt. 24. 22:37
 9/18 petrus (: ***** válasza:
76%

szia :)

ez egy érdekes szituáció, de te nem tudod meggyőzni apukádat erről szerintem. beszélgess anyukáddal a fiúról, mesélj neki és mondd el hogy szereted őt, és szeretnéd, ha apukád is elfogadná ezt, és kérd meg, hogy beszélgessen vele erről, győzze meg, hogy nincs semmi rossz a fiúval való kapcsolatotokban, hátha felnőtt fejjel többet tud segíteni neked így. vagy csak kérj tanácsot, hogy mit tegyél. biztos szívesen segít anyukád, főleg ha kedveli a fiút :)


16/L

2010. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj hát,tudom nem könnyű meg hát könnyű kivülről beszélni mikor én azt sem tudom hogy mi van :)

de szerintem az apukád többet ér mint egy fiú.

2010. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!