Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melegítő suliba? Ciki vagy...

Melegítő suliba? Ciki vagy divatos? Lánynak vagy fiúnak?

Figyelt kérdés
febr. 24. 13:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%
Egy gyereknek nem az a dolga az iskolában, hogy "jól nézzen ki" hanem, hogy jól érezze magát a bőrében tanuljon, kitáguljon számára a világ, barátkozzon, tapasztalatokat szerezzen.
febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
29%

11: ehhez nem kell melegítőben lennie. A normális utcai ruha egyáltalán nem kell, hogy törvényszerűen kényelmetlen is legyen. Gondolom te se melegítőben jársz dolgozni.

8,10

febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%

12#


Azt kellene a gyerekednek megtanítani, hogy attól mert valakiben melegítőben van nem kevesebb semmivel sem.

Nagyon sok kisgyerek szüleinek nem tellik más ruhára.

Megint más gyerek (ahogy az enyémek is) szenzorosak !


Szóval ez a ciki nevelde elsősorban tőletek indul szülőktől otthonról, és borzalmas, hogy felnőtt ember azt veri a kisgyerek fejébe, hogyan nézze le társait.

febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 babyboom567 ***** válasza:
76%
Igen, a 13-as válaszolóval értek egyet!
febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, miért lenne ciki. Az enyémek is abban járnak, két alsós, egy felsős fiú. Szünetekben mászókaznak, kúsznak, másznak, a nagyobb focizik stb. Nagyon kényelmetlen lenne nekik farmerben csinálni mindezt...
febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem ciki, 30 fölött vagyok, de gyakran járok melegítőben, a farmer brutál kényelmetlen.
febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%
Én egy szóval nem mondtam, hogy le kell nézni azt, aki melegítőben megy iskolába. Az, hogy szerintem gáz, az annyit jelent, hogy ÉN a saját gyerekemet nem küldeném melegítőben suliba. Kész. Senki nem beszélt mások lenézéséről. :D
febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
54%

Simán jó.

Én 30 vagyok. Irodában dolgozok. Sokszor oda is abba megyek.

febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
59%
Hát a másodikos fiam abban jár. És nem azért, mert nem telik farmerre, hanem mert ők kicsik még, sokat vannak udvaron, rohangál, ugrabugrál, sokkal kényelmesebb neki. Majd felsőben megy farmerben.
febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%
Azért a melegítő meg a farmer között van még más típusú nadrág is....
febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!