Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melegítő suliba? Ciki vagy...

Melegítő suliba? Ciki vagy divatos? Lánynak vagy fiúnak?

Figyelt kérdés
febr. 24. 13:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem ciki, ès a pizsama sem. Èn is hordok pizsamàt utcàra. Szürke alsò, piros, Mario mintàs felső. Nem làtszik, hogy pizsamànak àrultàk.
febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
71%
Fiam van. 4.-es... még mindig melegítőnadrágban jár suliba, mert gyűlöli a farmert és társait. Feszeng benne. Nekem fontos, hogy kényelmesen érezze magát napközben és őszintén szólva nem érdekel ki-mit mond. Minden nap tiszta nadrágba-pólóba megy suliba. Hamarosan eljön az idő, mikor már ő érzi esetleg "cikinek" vagy divatosabban szeretne öltözni. De egyelőre ebben érzi jól magát. Nekem meg csak ez a fontos. A többi baromira nem érdekel.
febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
81%

Nem a melegitotol fugg tiszteli e a tanarait...

En is jartam melegitoben iskolaba, van amikor dolgozni is abban megyek. Emberekkel dolgozom es nem elvaras a kiskosztum. Ha ettol nem leszek ertelmisegi, nem izgat. A kenyelmem, komfortom tobbre tartom mint mas velemenyet. A munkam szamitson, ne a nadragom😉

febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
77%
Fiam többynyire melegítőben jár suliba, 9-dikes egy technikumban.
febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne ciki? Ha nem hordanék egyenruhát, tuti abba járnék suliba. Kényelmes és meleg. Igaz hogy nem néz ki olyan jól, de semmi baj nincs vele
febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
87%
Jogger? Szerintem simán. Elég sokan járnak így suliba, nincs benne semmi rossz, legalább kényelmes
márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!