Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan divatos mostanság...

Miért olyan divatos mostanság a fiúk/férfiak körében a melegítőnadrág? Nem mutat túlzottan sokat ott lent?

Figyelt kérdés

Néhány éve tök ciki lett volna ilyesmiben megjelenni az utcán, nem? Én a mai napig is csak otthon vagyok hajlandó melegítőnadrágot felvenni, de persze az idők változnak, így a divat is. Ami a leginkább szemet szúr nekem ebben az újkeletű hóbortban, hogy a férfiakon elég sokat enged láttatni, ha értitek, mire gondolok. Az utcán, buszon, villamoson, egyéb helyeken sok-sok ember ebben jár, és szó szerint kidudorodik benne az egész csomagjuk. Nyáron ugyanez van, csak akkor rövidnadrágban járnak, de az anyaguk ugyanez, sőt olyankor a meleg miatt néha egyértelműen nincs rajtuk még csak alsógatya sem, és himbálózik odalent minden.


Félreértés ne essék, nem vagyok én prűd, sőt azt sem mondom, hogy szégyellnie kéne magát egy férfinak azért, mert pénisze van, sőt egy-egy jó pasin meg is nézem szívesen, de pár napja egyszerre olyan sokan voltak ilyen melegítőben, és annyira látszott szó szerint mindenük, hogy az jár a fejemben, hogyan mernek ilyet felvenni. Vagy ezt nem látják magukon? Mert ezt természetesen nem attól függ, hogy valaki meleg-e vagy heteró, de mégis szexuális identitástól függetlenül minden ember láthatja a másik ezer ember csomagját. Nem érzik magukat kínosan emiatt?



2019. febr. 15. 16:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
53%

"Néhány éve tök ciki lett volna ilyesmiben megjelenni az utcán, nem?"


Nem csak néhány éve, most is az.

Kifejezetten igénytelen viselet.

2019. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
79%
Szerintem mostanság vannak egészen jól kinéző és divatos melegítő nadrágok és ez lehet az oka annak hogy sokan inkább azt választják vagy a kényelem miatt de az biztos hogy szexin áll néhány pasin 🙂
2019. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
37%
Ha jo pasi akkor bekapnam
2019. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ipari Vagány válasza:
50%
Azért azt ne felejtsük el, hogy étezik egy IQ-szint, ami fölött egyetlen férfi sem vesz fel utcára mackó nacit. E szint alatt viszont bármi előfordulhat...
2019. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Terjed a gettó divat. 60-as évek előtt farmert is csak a munkásosztály hordott.
2019. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Jah igazi telepi gettó divat. Általában a buta, kivagyi paraszt hordja a melegítőt utcára, az meg nyilván direkt rakja ki a farkát is. Lényeg, hogy a csóró nyomi azt akarja mutatni magáról, hogy ő valaki. Azok az emberek, akik tényleg valakik, általában nem érzik szükségét a magamutogatásnak (és itt most nem a szintén primitív, de bűnözésből meggazdagodott emberekre gondolok)
2019. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Drazicc ***** válasza:
88%
Én pl munkám során mindig elegánsan öltözöm, zakó, ing, sosem farmergatya, viszont ha hazaérek átöltözöm és megyek az edzőterembe gyakran felveszek mackót. Retrós még fél év garanciát kaptam is rá, nem érzem egyáltalán cikinek.
2019. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Újkeletű? Hú de gyerekek vagytok mind. Mit gondoltok, 30-50 évvel ezelőtt miben voltak az emberek? Örültél volna, ha van egyetlen mackód meg egyáltalán cipő van a lábadon. Nem ám ezek a plázából akasztott amerikai gyatyák. Az olyan volt, mintha most helikoptered lenne.
2019. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Én simán hordanám utcára, abszolút nem érzem cikinek, nekem nagyon tetszik srácokon a melegítőnadrág, ha kilátszik a zokni, meg valami jó cipő. Persze ha márkás, nem valami kínai vacak. Am engem irritál a kidomborodó szerszám, na az tényleg primitív dolog. Én se vagyok prűd, de az utcán nem kérkedjen senki vele. Az én csóri golyóimat elfedi a hatalmas combom, nekem nem dudorodik. :D
2019. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
... de a meleg világban persze nem meglepő, hogy a legtöbben leprimitívezik azt aki melegítőnadrágban megy ki utcára. Abban a világban, ahol bevásárlás előtt sokaknak le kell zuhanyozni, beparfümözni magukat, meg minimum farmernadrágot húzni. A lazaság kedvéért viszont elegendő edzőcipőt húzni a bőrcipő helyett. :D
2019. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!