Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melegítő suliba? Ciki vagy...

Melegítő suliba? Ciki vagy divatos? Lánynak vagy fiúnak?

Figyelt kérdés
febr. 24. 13:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
65%

Melegitobol is van olyan ami divatos, jól néz ki stb. Szerintem nem gáz egyáltalán.


Nyilván olyat nem adnék rá ami már bolyhosodik nagyon durván, meg mondjuk amiről a felirat lekopott.


Nem rögtön a "csöves" otthoni mackókra kell gondolni egyből...

febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem gáz. A gyerek szerint nem. De ha belegondolok a 2000es évek elején mi logó és letolt gatyában jártunk. És felnőttünk és már nem járunk abban. 🤷‍♀️
febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
31%

A kérdésben kamaszokról van szó, nem kisgyerekekről. Egy kamasz pedig már nem nagyon mászókázik meg ugrál szünetekben.

A melegítő is kb annyiba kerül, mint egy másmilyen szett, így szerintem az se kifogás, hogy erre telik. Turkálósban is vannak divatos ruhák.

Én úgy láttam, hogy kamaszoknál, egy bizonyos réteg hord melegítőt iskolába is, és nem az értelmiségiek.

febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%

"Menjen pizsamában. Az is kényelmes."


Nem Magyarországon élek, nalunk simán elmennek a gyerekek pizsamában az iskolaba. Sőt, jelmezben is egy simán hétköznap.

febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%
Tök mindegy, hogy pizsama, vagy melegítő. Egyik sem felel meg a helynek és alkalomnak.
febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%

Olyan érdekes, hogy amikor melegítő VS farmer a téma, akkor a farmer a helyes válasz, de ha szintén kamaszokról van szó, és felmerül a műköröm, körömlakk, bármilyen smink, akkor bezzeg nem divatozni kell a suliba. Ezeket vajon ugyanazok az emberek írják...? Valamiért azt sejtem, hogy igen.

Amúgy nem tudom mit kell túllihegni. Tanulni megy a gyerek. Ha tudja, akkor nem fogja kevésbé tudni a szinusz tételt sminkben/melegítőben, csak azért mert nem farmerban és no makeupban. Tanulni jár oda, legyen már mindegy, hogy mi van rajta, amíg az nem balesetveszélyes, gyűlöletkeltő, és el tudja látni a feladatát. (A rendes munkahelyekkel kapcsolatban is így gondolom)

febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
70%
A kamasz unokaöcsém 17 éves és simán kosaraznak, fociznak a szünetekbem meg lyukasórákban, sőt vannak órák, amikor a közeli játszótérre viszi ki őket a tanár. Tény, hogy van, aki ott is a telefonját nyomkodja, de ő és a barátai vígan elvannak még most is a mászóvárban, a drótos csúszkán, sőt legutóbb mókuskerekeztek is. Nyilván nem úgy mászókáznak, mint a kicsik, de edzésre is kitalálnak ott jó dolgokat, csak egy kis kreativitás kell. Lehet, hogy tévedek, de elég hülyen nézne ki, ha mindezt farmerban vagy szövetnackóban adnák elő...
febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
73%
A 7.osztályos fiam melegítőben jár suliba. Az a kényelmes, a farmert utálja. Szinte minden szünetben fociznak az udvaron, meg játszanak. Attól tud tanulni (nagyon is jól szerencsére), mert melegítőben van. És nem kisebbséghez tartozunk...
febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak melegítő meg farmer van... Én sem küldtem sosem melegítőben a gyereket oviba vagy suliba, de farmerje is csak egy van, azt is ritkán hordja.
febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
73%

Kisgyereknek nem ciki a kényelmes ruha, nagyobb gyerek pedig már az ízlése szerint öltözködik. Sok felnőtt jár melegítőben, mert az tetszik neki, és lesz.rják, hogy ki szerint ciki. Szerintem ezt egy kamasz gyerek is megteheti.

Sokkal gázabb volt az a csaj, aki bodyban, letolt gatyában jött suliba.

febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!