Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna, ha nem akarna mozgni...

Zavarna, ha nem akarna mozgni a gyerek?

Figyelt kérdés
Sem sport, se tesi óra, de séta helyett is inkább kocsival vitetné magát.
ápr. 16. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen
ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha ilyen minimális mozgást sem akar megtenni akkor igen, sőt eléggé.

Pont hogy egy gyereknek kell a legtöbb mozgás, és persze a sport is nagyon fontos főleg ebben a korban.


Én azért az egészségügyi állapotát is felméretném mert ennek azért oka van ha ennyire nehezére esik megmozdulni és azért jobb lenne időbe észrevenni ha baj van és nem csak a sima lustaság van a háttérben.

ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Az nem zavarna, ha nem akarna mozogni, én sem akartam. A tesi óra kötelező, iskolaba meg biztos nem furikaznam, hacsak nem lenne oylan messze az iskola. Mehet gyalog nyugodtan. Sportolnia nem kell
ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Inkább aggódnék miatta. Egyrészt mert egészségtelen, ha ennyire nem mozog, másrészt pedig valami oka van, hogy nem akar és önmagában ez a háttérben húzódó dolog is lehet ok az aggodalomra. Egy egészséges embernek van bizonyos mozgásigénye.


De lehet akár olyan banális ügy is, mint egy enyhe asztma. Nálam az első tünet ez volt, mikor kiújult, hogy nincs kedvem mozogni.


Szóval mindenképp megpróbálnék a dolog mögé látni. Az erőltetés hosszú távon nem működik.

ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem aggódnék! Nem minden gyerek sportol, semmi baja nem lesz ha inkább a tanulásra koncentrál
ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmit sem nagyon egészségtelen. Lehet hogy nem azonnal lesz baja tőle, de a mozgásszegény életmódnak egészségügyi következményei vannak.
ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Zavar, ezért is szoktam programot szervezni, pl. túra, biciklizés, egyéb kirándulás. 16 éves, pár év és úgysem jön már velünk, legalább addig is együtt a család.
ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
4: vagy sima lustaság…
ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem
ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%
Miért zavarna? Nem kell mindenkinek sportolnia...
ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!