Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Titeket zavarna, ha anyósotok...

Titeket zavarna, ha anyósotok tudná, hogy kórházba került az unokája, de nem hívna fel Titeket, hogy hogy van a gyerek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
60 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze kivéve, ha az apjától már érdeklődött. Nálunk is volt ilyen esemény sajnos (vírus - elvileg nem covid... - miatt egy hét intenzív osztály). Elváltak vagyunk, és finom szólva nem vagyok puszipajtás exanyóssal, de csak érdekelte, hogy van az unokája. Természetesen a fiát hívta volna inkább, ha nem én vagyok a gyerekkel. Amikor meg jobb híján engem hívott, hát az volt egy fél perc információcsere, utána meg egy órás fejmosás arról, hogy szerinte mit csináltam rosszul, ami még pont "hiányzott" abban a szituációban. Mindezt naponta kétszer. De persze az a normális, ha érdekli az unokája.
2021. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavarna, hogy nem "zaklat", amikor a gyerekkel vagyok elfoglalva. Gondolom a házastársadtól minden lényeges információt megkap a gyerek állapotaról. Inkább azt mondom, hogy írjon üzenetet és ha tudok, akkor válaszolok vagy felhívom. Ha semmilyen formában nem érdeklődik az rosszul esne.
2021. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Mikor született a lányunk, akkor sem hívott. A férjemmel (a fiával) minden nap beszélt h mi a helyzet. Minket nem akart zaklatni.

Nálatok is inkább azt gondolja h Ki tudja h mikor van ott a doki, vagy épp vizsgálaton vagytok stb.

Nem kell ezt negatívan felfogni

2021. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A férjemet sem hívta, nem írt üzenetet sem, nem érdeklődött egyáltalán, sógornőmtől tudta meg, hogy bekerültünk.
2021. dec. 18. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát mondjuk az se túl szép hogy a sógórnődtől tudta meg hogy kórházba került a gyerek.

Miért nem ti mondtátok neki?

Nyilván ha már tud róla, utána már rosszul esne ha nem érdeklődne.

2021. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom... 🤣

2 es fél éves a nagyobbik gyerek, lassan 2 eve látta utoljára.

Van már egy 3 hónaposunk is, róla a facebookrol tud.


Jobb így mindenkinek

2021. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, kórházban a gyerek és az a legnagyobb probléma, hogy anyós miért nem telefonál, miközben nem is szóltatok neki direktben???

Hát azért nem telefonál, mert nem szóltatok neki és nem tudja, lehet-e, zavarhat-e!! Ezt komolyan nem tudod magadtól??

2021. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék, nem kellene hallgatnom. A pici 1 éves volt mikor először látta. A nagy már 13 ,de 1 kezemen meg tudom számolni hányszor jött el megnézni.
2021. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 ? Ez nem most történt.
2021. dec. 18. 14:06
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Engem zavarna, tud róla, mindegy honnan.
2021. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!