Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyenlős előttetek a kamasz...

Szégyenlős előttetek a kamasz gyereketek?

Figyelt kérdés

Eddig egyáltalán nem zavarta a lányom, ha bemegyek valamiért a fürdőbe mikor fürdik/zuhanyzik, be se hajtotta az ajtót. Most viszont egyik napról a másikra elkezdte kulcsra zárni az ajtót (kettesben lakunk), ha bekopogok azt mondja pár perc és jön ki. Aggódjak, hogy valami problémája van, vagy titkol valamit (tetoválás, piercing) vagy csak most ért el oda, hogy érzékeny az intimszférájára?

16 múlt.


máj. 1. 07:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
11%

Sok a beteg ember itt látom!

Inspektalni megy hallod, testvizit, tetkók, piercing a hivatalos ok!

Hogy nem szakad rád a stukatúr jóisten tégy valamit az ilyenekkel ne hagyd, hogy pusztítsák az oxigent!!!

máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%

Rohadt mod zavart, hogy anyam telibeszarta a maganszferamat, “o szult” jeligevel. Aztan hallgathattam a megjegyzeseket, hogy eppen hol es hol nem vagyok leborotvalva. Raadasul nem is lehetett zarni a furdo ajtajat.

Olyan hazba koltoztunk a ferjemmel, ahol van kulcs, a gyerekunknek legalabb lesz lehetosege arra, amire nekem tizenevig nem volt.

máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így félrement a kérdés. Mintha direkt nem akarnák érteni a kérdést sokan.
máj. 1. 08:29
 14/42 anonim ***** válasza:
87%
Mi értjük a kérdést, azt nem értjük, miért olyan meglepö neked, hogy a kamaszok szégyellősek lesznek és egyáltalán miért kell hozzá bemenni bizonyos kor felett. Te írod, hogy nem zavarta, ha bementél fürdéskor, ergo bejárkáltál direkt holott nyilván semmi olyan nincs bent, ami nem várhat 10 percet, csak neked muszáj akkor bemenned valamiért, mikor fürdik.
máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szégyenlős mindkettő és ez szerintem teljesen normális. A lányom és a fiam is kb 12 éves kora óta szégyenlősebb. A lányom kulcsra zárja az ajtót, a fiam nem, de eszembe nem jutna bemenni. Nincs semmi takargatnivalójuk.
máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, de mi az a halaszthatatlan, ami miatt be kell menned az alatt a kemény 10 perc alatt?:D Elég sokáig húzta a lányod, én már 12 évesen se toleràltam ezt, ahogyan a szobàmon való kopogtatàst is elvártam. Én se rontottam rá senkire anélkül, privátszféra tudod. Nem kislány már.
máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer szóltam a szüleimnek, hogy ne zavarjanak fürdés közben. 14 voltam. Onnantól figyeltek erre. Egyik barátnőm gyerekként mindig nálunk lógott. Tudod miért? Mert az apja meg az anyja pucéran mászkált otthon az így természetes felkiáltással. 18 évesen el is költözött a bátyja szintén. Férjem unokaöccse 16. Tőlünk kért tanácsot hogy szóljon a szüleinek, mert zavarja, hogy jönnek mennek mikor ő zuhanyozik illetve ott is a pucér mászkálás van.

Lehet olyan gyerek a világon akit ez nem zavar, de szerintem az a ritka holló kategória.

máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Elkeserítő néhány megnyilvánulás. El sem lehet képzelni, hogy van olyan anya-lánya kapcsolat, ahol nem baj, ha meglátja egyik a másikat?

Nem bejárkálásról van szó, mondjuk havonta egyszer lehet volt olyan, hogy éppen akkor kellett valami, készülődésben vagyunk, indulás előtt pl. Fordítva is megesik, ő is van, hogy bejön, ha én vagyok a fürdőbe. Azért nem értem a felháborodást, mert vannak hasonló kérdések, ahol nem szülő kérdezi ugyanezt szülőtől, hanem tini a tinitől, és a válaszok alapján egyenlő arányban vannak a szégyenlősek, és a minden mindegy kamaszok.

máj. 1. 08:46
 19/42 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy rá akarok nyitni. Nem tudom hol olvastál ilyet.
máj. 1. 08:50
 20/42 anonim ***** válasza:
24%
Te minden valaszt ignoralsz, fújod, hogy miert baj ha meglatnatok egymast meztelenül neha, obszesszíven. Tehat te nem vagy anyuka! Egyezzünk meg! De engem nem versz át!
máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!