Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyenlős előttetek a kamasz...

Szégyenlős előttetek a kamasz gyereketek?

Figyelt kérdés

Eddig egyáltalán nem zavarta a lányom, ha bemegyek valamiért a fürdőbe mikor fürdik/zuhanyzik, be se hajtotta az ajtót. Most viszont egyik napról a másikra elkezdte kulcsra zárni az ajtót (kettesben lakunk), ha bekopogok azt mondja pár perc és jön ki. Aggódjak, hogy valami problémája van, vagy titkol valamit (tetoválás, piercing) vagy csak most ért el oda, hogy érzékeny az intimszférájára?

16 múlt.


máj. 1. 07:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, csak 11 éves korom körül kezdtem ezt, minden különösebb ok nélkül, egyszerűen csak zavart, ahogy kamaszodni kezdtem, egyébként anyámnak elég sok idő volt ezt megérteni és elfogadni.
máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
42%

Nekem 20 múlt a lányom, de sosem volt szégyenlős, mai napig sem az. Még itthon lakik, általában akkor beszéljük ki a napot, kivel mi történt, amikor valamelyikünk fürdik. Legjobb beszélgetések :)

De ne aggódj, meglehet, néhány hét/hónap múlva visszaáll minden úgy ahogy volt. Kamaszok :)

máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!