Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szégyenlős előttetek a kamasz...

Szégyenlős előttetek a kamasz gyereketek?

Figyelt kérdés

Eddig egyáltalán nem zavarta a lányom, ha bemegyek valamiért a fürdőbe mikor fürdik/zuhanyzik, be se hajtotta az ajtót. Most viszont egyik napról a másikra elkezdte kulcsra zárni az ajtót (kettesben lakunk), ha bekopogok azt mondja pár perc és jön ki. Aggódjak, hogy valami problémája van, vagy titkol valamit (tetoválás, piercing) vagy csak most ért el oda, hogy érzékeny az intimszférájára?

16 múlt.


máj. 1. 07:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
6%
Ja, persze beteg az, aki nem tartja normálisnak a 16 éveslányra való nyitogatást ! Hogyne, persze
máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, különösen az utolsó előtti kettőt :)

Van aki értette a kérdést.

máj. 1. 10:45
 33/42 anonim ***** válasza:
76%

36# Szerintem te beteg vagy a hozzászólásaiddal. :D Remélem törlik, jelentettem mindet. Ekkora agyhalott nőt komolyan..


A kérdező, a lényeg hogy már 16, változott ez, ez van. Én írtam korábban, hogy már 12 évesen sem toleráltam. Most már azért felnőtt nő lassan-lassan.

máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolgass csak magadnak, látom jól megy!
máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
93%

Egyetlen válaszoló az elmebeteg, látszik, hogy végig ugyanaz az egy nyomorék fröcsög, ne is törődj vele, kérdező, itt éli ki a frusztrációját. Nem véletlen van olyan kevés pipája a válaszai mellett, azt jelzi, hogy nem csak itt van végig 0%-osra értékelve a hülye válaszaival, hanem mindenhol máshol is. Troll, ez a hobbija, hogy elviszi a kérdéseket, így értelmes válaszokat nem kapsz.

Próbáld elengedni, kérdező!


Kérdésedre válaszolva, ha olyan őszinte a kapcsolatotok, mint ahogy te érzed, miért nem kérdezed meg? Nem azt, hogy miért nem járkálhatsz be (mielőtt még a kedves elmebetegünk engem is kikiált perverznek), az logikus, hogy kamasz és szégyellős, de azt nyugodtan megkérdezheted, hogy mi a baj, miért most, miért így. Szerintem sokkal tisztább egy őszinte beszélgetés, hogy anya, kamasz vagyok, haggyál, mint az, hogy te aggódsz, hogy tudomisén vagdossa magát, tetovált, vagy ki tudja, mit gondolsz. Ezeket is mondd el neki nyugodtan, hogy csak aggódsz, és kész. Szerintem meg lehet beszélni egy olyan kompromisszumot, ami mindenkinek jó, pl. készülődésnél megbeszélitek előre, hogy mikor megy fürödni, és akkor te is úgy alakítod, hogy ne abban az X időben kelljen valami a fürdőből, mert kihoztad előre. Vagy a zárt ajtón aggódsz, akkor megbeszélni, hogy ne kulcsolja be, mert akkor úgy sem tudsz segíteni, ha baj lenne (pl elcsúszik, rosszul lesz, akármi), cserébe ígéred, hogy nem zavarod még kopogással sem, elfogadva, hogy az az ő privát tere-ideje. És ezt tartsd is be!

máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

Ja ja, miert csúszna el, nem demens nyugdíjas! Szóval csak azt szeretnéd, h ne zárja az ajtót, h tudj bejárni ilyen olyan ürüggyel, “aggódás” stb

Remelem beledrúg az anyuka a lanyaval egyutt hamarosan, latom írod önmagadnak tovabb a valaszokat! Elmebeteg!

máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
8%
A gyakori fórum nem hiszem hogy a pedofilokat pártolná!
máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
13 lesz a lányom, évek óta szégyellős. (Kb. amióta elkezdett serdülni, szőr, cici stb.) Tök normális, tiszteletben tartom. Nem attól függ a jó kapcsolat, hogy bemászkálhatok-e a fürdő/vécéző kamaszgyerekemhez, vagy sem:-) Egyébként, csak mondom, ha rejteget is konkrétan vmit egy kamasz fürdés során, valószínűbb a piercingnél, tetkónál, hogy elkezdett mondjuk intim tájékon borotválkozni, és nem akar megjegyzést vagy kéretlen pillantásokat, vagy maszturbál fürdés közben. Egyikkel sincs baj. De ahogy mondtam, sokaknál maga az intimszféra, és hogy a szüleik ne lássák a meztelen testüket az ok.
máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
90%

En sem vagyok demens meg nyugdijas de csusztam mar el csunyan a kadban. Azta. Hihetetlen.

Te meg vagy emeld vagy csokkentsd a gyogyszer adagod de a jelenlegi nem oke.

Egyebkent a kerdes lenyege segitek az volt, hogy egyik naprol a masikra megvaltozott a viselkedese es nem az zavarja hogy nem mehet be, hanem hogy baj van e.

Es nem tudom honnan olloztad ossze hogy o egy neveloapuka, de elenk a fantaziad az biztos

máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm :)
máj. 1. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!