Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen igazságtalan a...

Miért ilyen igazságtalan a tanárnő?

Figyelt kérdés

Szóval 6.-ikba járok és egy tanárnő tartja a németet, a rajzot és a zenét. Németből elég gyenge vagyok (3as), rajzból (pályázatokat nyerek a sulinak, egész jó portrékat rajzolok) és zenéből (gitározok a kórusban) viszont nagyon jó. Van egy osztálytársam aki németből nagyon jó, de hangja , ritmusérzéke vagy hangszertudása nincs. Rajzból sem jeleskedik. Én írtam egy hétfői napon egy hármas német fogalmazást, és aznap volt még rajz meg zene óra is. Ez az osztálytárs tiszta hamisan elénekelt egy dalt és megadták neki az ötöst én pedig hobbiból is zenélek, külön énekórákra járok és nekem csak 3ast adott zenéből is. Rajzból is csak hármast adott egy nyertes képemre..

Tudom, hogy nagyon egoistán hangzik ez a szöveg de tényleg nagyon sokat gyakorlok.. nem fekszem úgy le hogy ne gitároztam volna és a rock-suliba, ahova járok ott is küldenek versenyekre.. és régebben a rajz-klubban ahová jártam a tanév TOP10 rajzosainak a kiállításán is ott voltam.. nagyon rosszul esik hogy így lejárat abban amit imádok :'( Miért ilyen egy FELNŐTT ember?


12,5/L


2010. okt. 29. 23:46
 1/6 anonim válasza:

"Miért ilyen egy FELNŐTT ember? "


Nem akarlak elszomorítani, sem kiábrándítani, de sajnos azt kell hogy mondjam, a felnőttek nem istenek.

A felnőttek is ugyan olyan emberek mint te, vagy egy 5 éves, csak koruknál fogva tapasztaltabbak, esetleg tanultabbak. Felnőttnek lenni, azaz általában vett felnőttnek (18+) semmi kihívást nem támaszt az ember elé, bárki meg tudja csinálni, lásd a fent említett tanár is.


Másrészről nem tudhatod, lehet egyszerűen csak nem vagy szimpatikus neki. Az emberek nem mindig logikusak ...

2010. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen az aznapi teljesítményed nem tetszett neki... Hosszú még az év, simán kijavítod a hármasokat. Bár ha többször is ezt teszi, az már könnyen lehet, hogy nem véletlen. :S

Csak légy kitartó, meghozza a gyümölcsét. :) Sokáig én se hittem, de tényleg. Ne add fel egy-egy rossz szereplés vagy jegy miatt, és pláne ne idegeskedj. Idővel mindenki megkapja a "jussát".

2010. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mind a rajz, mind az ének-zene egy szubjektív terület. Lehet hogy az épp nem úgy volt jó, ahogy ő itéli meg. Nem mindig olyan az eredmény, amennyit dolgozol érte. Néha nagyon küzdeni kell a sikerért, máskor meg a lazaság, a spontaneitás hozza az eredményeket! Másrészt van olyan időszak, mikor a pedagógus valami előrevivő hatást érhet el azzal, ha kicsit "lepontoz" téged.

Fel a fejjel!


32 éves pedagógus anyuka

2010. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tennél fel egy képet arról a rajzról? estleg priviben?


12L

2010. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs scannerem, sajnos nem tudok feltölteni rajzokat
2010. okt. 30. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
kár. Amúgy én is szeretek rajzolni.
2010. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!