Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Még több, mint másfél hónap,...

Még több, mint másfél hónap, és karácsony. Ti mit vesztek a családtagjaitoknak (Édesanya, Édesapa, Nagyszülők, Testvérek, stb. )? És milyen értékben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 11:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy nektek már van-e ötletetek? Mert nekem nincs. Tudnátok valami tippet adni?
2010. okt. 30. 11:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én saját készitésű, dolgot
2010. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könyvet fogunk venni.
2010. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Apunak, és anyunak még nem tudom.

Nővéremnek: vagy csinálok valamit, vagy valami gitáros, zongorás cuccot, mert imád zenélni. :)

2 nagyimnak vagy csinálok, vagy veszek valami angylkás, vagy valami gyertyát, mert ezt ők szeretik. :D

Ja, és a kutyámnak vagy játékot, vagy fincsi kutyakaját, és a 2 teknősnek, meg a papagájnak is valami fincsi kaját. :D:D

Nem tudom milyen értékben, egyenlőre pénzem sincs....:(:)

14/L

2010. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem túl nagy dolgot, ami mégis hasznos és örülnek neki, érdeklődéstől függően. Pl. én anyumnak szinte mindig könyvet veszek, mert imád olvasni, esetleg ha szeret főzni vehetsz neki szakácskönyvet, vagy valami konyhai cuccot amire épp szüksége van, kozmetikumot, sminkcuccot, mondjuk egy szép sálat...stb. Apumnak én sem tudom mit veszek, de valami parfüm lesz vagy ilyesmi.

Testvérem nincs. Nagyszülőknek nem szoktam nagy dolgot venni, már csak a nagymamáim élnek, tavaly 1-1 szép gyertyát kaptak és annak is nagyon örültek. Idén is valami apró dísztárgyat vagy ilyesmit gondoltam venni nekik.

2010. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

anyunak:Konyv

apunak,tesomnak(17F):tusfürdővagy dezodor vagy ilyesmi

nagyszulok:valami sajatkeszitesu dolgot pl:kivarok kereszteszemes varassal vagy himzessel egy kepet,vagy ilyesmi-

2010. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
13L
2010. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nagymamáimnak majd anyumék vesznek,és úgy lesz.nem nagy dolgokat pl.gyümölcs,édesség,meleg zokni...

anyumnak : ilyen konyhai kesztyűt

apumnak : ilyen hárorús,pilótás könyvet

2010. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én még nem tudom miket veszek, csak azt, hogy max mennyiért, és leírok pár ötletet.


Anyu: Max 2500 ft. Váza, képkeret, könyv...valami ilyesmire gondoltam :D

Apu: Max 2500 ft. Könyv, tisztálkodási cuccok...

Tesó: - hát az sajnos nincs :S

Nagymamám [az összes nagyszülőm közül már csak 1 nagymamám él] : Max 1500 ft. Valami olyasmi mint anyukámnál.

Unokatesók/barátnők: Max 1000 ft/fő, parfüm, csoki,...


13,5/L

2010. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Családomnak: Megtanulom a tőlem telhető legtöbb karácsonyi dalt gitáron és:

anyunak, apunak: nem tudom még.. egy családi album szerűséget fogok szerintem csinálni

nagypapának: dekupázsolt doboz

nagymamának: festett virágcserép

barátoknak: névreszóló mézeskalács legjobbaknak kézzel festett egyen-póló vicces felirattal


12,5/L

2010. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!