Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most vagyunk karácsony előtt,...

Most vagyunk karácsony előtt, másfél héttel. Elkészíthetem ma a mézeskalácsot? Nem romlik meg karácsonyig?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan, csak el ne fogyjon!
2008. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ nem mertem belefogni amíg nem válaszol nekem valaki...
2008. dec. 14. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
persze én november végén lesütötte, nagyon sokáig eláll, még ha februárban is van belöle nyugodtan megeheted, ha nem száraz. arra figyelj hogy ha már egy kicsi szine van vegyed ki, mert ha sötetebbre sütöd kemény lesz ah kihült. én mézeskalács gyertyát adok ajándékba azért sütöttem le korábban. de szinte minden olyan sütit amiben nincs krám lesüthetsz hetekkel elöbb. ja de tartsad dobozban ha lehet fém dobozban, nehogy kiszáradjon mert akkor a kutyának sem kell.
2008. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj de jó,hogy írtatok!!!!!most legalább megnyugodtam.direkt vettem a százasban egy nagy műanyag dobozt ezeknek a sütiknek.
2008. dec. 14. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg nem akarod hogy a gyerekek megegyék(leegyék a fáról) szóval kifejezetten dísznek vetted, akkor egy kis borsot rakhatsz bele
2009. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!