Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan jön a karácsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan jön a karácsony és nincs ötletem mit is vehetnék bnőmnek. Mi az ami egy nő nagyon tudna örülni? Másfél éve vagyunk együtt. Vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
puzzle :)
2008. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
kesztyű, sál, sapka, bizsu, arany, ezüst, attól függ mit szeret, fülbevaló, gyűrű, nyaklány, vagy szett, hajvasalót, én egyszer azt kaptam és örültem neki, mert kellett, táska. én ezeknek mind örülnék.
2008. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
hat attol is fugg, milyen lany, szereti e a lanyos dolgokat, ha igen, akkor vehetsz neki parfumot, nyaklancot, orat, valami szepet, ruhat nem ajanlok, mert lehet, hogy nem tudod a meretet vagy az izleset. Ezen kivul pl. konyvet, valami szepitoszert, ha festi magat. Ha meg olyan fius, akkor nem tudom, focimezt, valami hasonlot.
2008. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Úristen ennyi sablon választ (már bocs mindenkitől, de zéró kreativitás nem volt bennük).

Mondok pár olyat,aminek esetleg még a végén örülni is fog:

biztos van neki kedvenc előadója/színésze, nos semmi más dolgod nincs, csak szaladj fel serényen az íbéjre, és vásárold meg a kedvenc színészének/előadójának az autogrammját. Nem olyan drága a dolog, mint amilyennek hangzik, viszont tapasztalatból mondom, ezerszer akkorát üt,mint valami sablonos parfüm. Vagy egy kellemes wellness hétvége kettesben. Esetleg szerezd meg azt az újságot,amiben a születési hírek vannak abból az évből és napból amiben ő született. Ha nincs sok pénzed rá, akkor készíts közös fényképalbumot, saját készítésű kis valamit.

Sok szerencsét, és ha jót akarsz, nem állsz be a sok millió "vegyünkparfümötmegcédét" tipusú pasi mögé.

2008. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jó az a vegyünkparfümötmegcédét dolog is :D


Én örülni szoktam a parfümnek (de nem ócska hanem olyan ami tetszik, jó illatú) vagy kozmetikai szereknek pl. arclemosók. Sminkszereknek is nagyon örülök. Akkor ööö... nyaklánc meg amiket írtak azok is jók :) Könyv ha szokott olvasni. CD-t te is készíthetsz neki,1 válogatást abból amiket szeret, vagy hasonlók.

Esetleg sál, vagy gyűrű ami mindkettőtöknek van és az összeköt titeket :) ha fiús lány akkor is jó a parfüm meg a karkötők, nyakláncok csak más stílusban.

Vehetsz neki képet is, vagy falinaptárat olyat ami tuti tetszene neki, vagy bonbont és mellé kis aranyos dolgokat, pl kerámia maci meg ilyen kis díszek. Karácsony előtt lehet kapni sok mindent ilyen vásárokon. Kérdezd meg a barátnőit hogy mi tetszene neki, ha pl parfümöt veszel megkérdezheted őket, hogy szerintük melyiket kellene. Mások is megkérdezik, az nem ciki. De ha veszel neki fontos, hogy vegyél még mellé kis apróságokat is, csoki kis díszecskék, mütyűrök :) ezeket szeretik a lányok. Plüssállatkákat is vehetsz neki. Faliórát, párnát, vagy akármit. :)

2008. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Majd a kérdező eldönti, melyik válasz sablonos, és melyik nem.
2008. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
most miért kellett ilyen csúnyán lehurrogni a másikat? engem pl. baromira nem érdekel, hogy ki halt meg akkor amikor születtem, és melyik úton történt baleset, meg mennyivel drágult a benzin ára.
2008. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem hurrogtam én le senkit, csak leírtam a véleményemet. Ennyi erővel akkor meg miért lettem lepontozva. Az újság meg nem a benzin ár drágulás miatt különleges, hanem a születési hírek miatt..de ezt ugyan honnan is tudhatnád.
2008. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél neki valami szexi fehérneműt amiben szivesen látnád és persze amiről tudod, hogy jól is érezné benne magát.
2008. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Hálóing.
2008. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!