Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok szülei! Milyen...

Kamaszok szülei! Milyen gyakran és hány óráig engeditek el szórakozni őket?

Figyelt kérdés
17 éves lány anyukája vagyok, és csak kíváncsiságból kérdezem :)
2010. okt. 31. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én anyukámmal élek együtt, és sokáig elenged. Ha partyba, illetve discoba megyek(még egyszer se voltam), akkor elenged akár meddig, majd valamikor másnap keveredjek haza, vagy még az nap.

Ha meg csak úgy egyet haverokkal,barátnőkkel, vagy éppen a barátommal, akkor 9ig, de az se baj, ha 10re érek csak haza.

Ahh, sajnálom, hogy ennyire nem húzza meg a határokat , eléggé el lett tolva a nevelésem. :((


15L

2010. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok,és anyu nagyon megbízik bennem,ezért ha úgy adódik,hogy házibuli,vagy valami akkor akár reggelig is ott lehetek,csak azt az egy feltételt kell betartanom,hogy utcán éjszaka nem mászkálok.Szóval elmehetek egész éjszakára,csak ne az utcán éjszakázzak és feltudjon hívni.Kb 2 óránként telefonál,hogy minden rendben stb stb.. Szóval bízik bennem,hogy nem csinálok hülyeséget,és amit megbeszélünk,akkor az úgy is van.

:)

2010. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam 17 éves lesz, most a nyáron kezdtem el egy kicsit jobban elengedni, és mondhatom, hogy nem élt vissza eddig a bizalmammal.Ha másnap nincsen iskola, akkor kint lehet éjfélig, ha van suli, akkor csak fociznak kb.9-ig.Nyáron elengedtem 3 napra haverokkal a Balatonra, megbeszélt időben hívott rendszeresen, felelősségteljesen viselkedett.Reggelig nem maradt még ki soha, nem is engedném még meg.
2010. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!