Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engeditek a lányotoknak hogy...

Engeditek a lányotoknak hogy fekete rockeres pólót vegyen fel?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki tudja, miről beszélek. És azoknak az anyukáknak a válasza érdekelne, akiknek 14-15 esetleg kicsit nagyobb lánya van, netán fia.

Köszönöm szépen.


2010. márc. 14. 19:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha abban érzi jól magát miért ne?Addig amíg nincs emo stílus a házban, addig olyan pólót húz amilyet akar!
2010. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Én egy 29 éves anyuka vagyok, aki annak idején ilyen cuccokban járt. Anyukám nem örült, hogy állandóan feketét hordtam, hogy bakancsot híztam, hogy feketére festettem a körmöm, de megbékélt vele, tudta, hogy előbb-utóbb túl leszek ezen a korszakon. És igaza lett. Én biztosan megengedném a lányomnak, hogy ilyen pólóban járjon (persze a jóízlés határain belül). És tudod, inkább ilyenekben, mint, hogy a dereka kint legyen a divatos kabátból (és egy életre szóló betegséget szedjen össze a veséje) vagy netán egyéb testrészeire hívná fel a figyelmet más ruhadarabokkal.
2010. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem emo, vagy micsoda. Ő az ilyen bakancsos, feketés, bőrkabátos rock zenés... :)
2010. márc. 14. 19:26
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
30 éves nő vagyok, és igen annak idején bakancsos bőkabátosfeketés ....fülembe biztostű, nyelvembe piercing. És? két diplomám van, három nyelvet beszélek, vezető pozícióban egy multinál. Abban jár amiben akar. Amíg nem kallódik el...
2010. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Én megengedném de csak addig amíg olyat hord amin együttesek vannak és nem az hogy "Nyald meg a cerkám" és társai.
2010. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
NEm vagyok anyuka, de ilyen stílusban voltam én is, és tudom jól hogy ha már a pólót is megtiltod tőle sosem fogod tudni korlátozni, hiszen a mindenre "nem" válasz egy deviáns viselkedésű gyerekből csak lázadást vált ki, és csak azt éred el vele hogy kicsúszik a kezeid közül. Szerintem engedd kialakulni a stílusát, és max terelgesd finoman, hogy ne vegye észre :)
2010. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igyekszem nem beleszólni, de hogy őszinte legyek, nem is tudnék. Az apja ugyanilyen volt, kiáll mellette. Most én is bevetem a rejtett egyengetést, hogy tartsa pl. az iskolai tökéletes átlagát, ne drogozzon stb.

És nem fogom megtiltani, ezt már tudom!

Egyik válaszolónak: csak bandás vagy énekes pólók. Meg néha vicces felirat, de perverzet nem kér soha, nem is nézi őket. Nem is engedném.

2010. márc. 14. 19:51
 8/24 anonim válasza:
100%
nincs lányom , de engedném neki, amit nem engednek az mindig érdekesebb és csakazértis csinálni kell :)
2010. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

szerintem engedd meg neki, ha nagyobb lesz úgyis megveszi magának és hordani fogja


ez így volt nálunk is, anyukám nem akarta megvenni nekem a pólót, megvettem magamnak.. de most már csak edzéseken hordom, inkább nőiesen öltözködöm, így is tudom ugyanazt a zenét hallgatni és még be is jövök a srácoknak...


16/lány

2010. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,egy biztos,a tiltás nem old meg semmit. Viszont a héten láttam az utcán egy hoszonéves rocker-párt,fekete babakocsiban tolták a feketébe öltöztetett kisbabájukat. Mintha koporsó lett volna, szörnyű látvány volt. Kétségtelen,az emberek megnézték őket, de sztem ez már közrelít a morbid kategóriához. A kamaszkori fekete rocker-mánia talán még elmegy,bár jó büdösek tudnak lenni nyáron a nagy melegben a sok feketében. Sajnos,volt szerencsém a közelükben lenni (no nem önként) csak munkámból kifolyólag, de a szag elviselhetetlen volt. Olyan is van köztük, aki még a fekete hosszú bőrkabátját is viseli 40 fokban. De sztem ezek már a szélsőséges fannatikusok. A te lányod, gondolom,csak a fekete színt veszi át tőlük. Meg még ki is nőheti,hátha csak kamaszkori lázadás.
2010. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!