Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden kamasz ilyen? (lent)

Minden kamasz ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és lány. Hetedikes vagyok. Ötödikben nagyon tetszett nekem egy fiú, mint utólag kiderült én is neki, de nem ez a lényeg, szóval nagyon tetszett nekem. Aztán hatodikban valahogy elfelejtettem, És most hetedikbe átmentem az ő osztályába(nem miatta, meg nem is más fiú miatt) és olyan iszonyú jó érzés, ha hozzám ér, vagy ha csak úgy hülyeségből megölelem. Sőt már nem egyszer álmodtam vele, olyat hogy csókolózunk.De viszont van egy másik fiú, (ő is az osztálytársam) ő hozzá másképp vonzódom, nem olyan nagyon jó borzongató érzés,ha hozzám ér, mint az a másik fiú, de ő valahogy mást jelent nekem, nem tudom meghatározni, hogy mit.

Mi lehet ez? Más kamasszal is előfordult már ilyen?

Szülők is írhatnak.

Köszi a válaszokat!


2010. nov. 1. 17:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és mindkettőjüknél azt érzem, hogy úgy leteperném őket.
2010. nov. 1. 17:35
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
13 évesen letepernéd őket???Hát ez sem semmi...
2010. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és mindkettőjüknél azt érzem, hogy úgy leteperném őket."- Ebreszto 13 eves vagy te csak ne teperj le senkit!


Mindket fiut kedveled megesik az ilyesmi masokkal is nem vagy egyedul.

2010. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor nem leteperném, de minimum megcsókolnám.:)
2010. nov. 1. 18:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem ilyen. És még nem fordult vele ilyen elő soha ;) :D


17F

2010. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát 2 fiú egyszerre hú... :D
2010. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Légyszi értelmes válaszokat, persze csak ha lehet!
2010. nov. 3. 16:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Kicsit félteni kellene a lánykát, mert a végén gruppeneznek hármasban.
2010. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most miért kell ilyennek lenni?!
2010. nov. 3. 18:23
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak úgy volt ilyen, hogy egy nagyooon cuki fiú is bejött meg egy tipikus vicces, jóképű is. Mindkettőjüknek tetszettem én is. Egyikőjükkel nagyon jól éreztem magam mindig, hülyéskedtünk, ilyenek. A másikukkal is, de ő vele úgy, ahogy te írtad az a borzongás.. Végül volt egy nap mikor egyszerre voltam mindkettőjükkel és rájöttem hogy a cukival csak rokonlelkek vagyunk hülyeségben és ő nem csak kívül szőke.. A másik fiúval azóta összejöttem, a cuki pedig a legjobb fiúbarátom :)

13/L

2010. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!