Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden kamasz ilyen? (lent)

Minden kamasz ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és lány. Hetedikes vagyok. Ötödikben nagyon tetszett nekem egy fiú, mint utólag kiderült én is neki, de nem ez a lényeg, szóval nagyon tetszett nekem. Aztán hatodikban valahogy elfelejtettem, És most hetedikbe átmentem az ő osztályába(nem miatta, meg nem is más fiú miatt) és olyan iszonyú jó érzés, ha hozzám ér, vagy ha csak úgy hülyeségből megölelem. Sőt már nem egyszer álmodtam vele, olyat hogy csókolózunk.De viszont van egy másik fiú, (ő is az osztálytársam) ő hozzá másképp vonzódom, nem olyan nagyon jó borzongató érzés,ha hozzám ér, mint az a másik fiú, de ő valahogy mást jelent nekem, nem tudom meghatározni, hogy mit.

Mi lehet ez? Más kamasszal is előfordult már ilyen?

Szülők is írhatnak.

Köszi a válaszokat!


2010. nov. 1. 17:12
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ez normális dolog. Én mikor 13 voltam, minden csajszit meg akartam dönteni. Kül meg a mai életviszonyokhoz képest a 13 az nem kevés. Persze nem is sok. Mindent időben kell elkezdeni...:D Mellesleg a te helyzetedet kamaszszerelemnek hívjuk. :D
2010. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 petrus (: ***** válasza:

diákszerelem akkor inkább :D

aki tetszett neked régebben is, ő hozzá más, különleges érzések tartoznak, benne van az is, hogy ő régebben tetszett neked. ha választanod kell, szerintem inkább őt válaszd :)

2010. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Most kezded megtapasztalni a testi vonzalmat. Csak eszed legyen, mert ez nem biztos hogy szerelem.

A hormonok teszik.

Amúgy énis átesztem ilyesmin. Légy türelmes magadhoz.

2010. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? melyikkel kezdj? a borzongatóssal
2010. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A másodikat nem szerethetem barátilag, mert szinte egyáltalán nem is beszélünk egymással. És képzeld már el kedves utolsó, hogy engem se kúrogatnak össze-vissza, és csak hogy megnyugodj, nem is fognak.
2010. nov. 4. 16:29
 16/19 anonim válasza:
MInden 13-14-15 éves lány álmodozik... A mostani fiatalok ilyen korán kezdik a dolgokat.. már 13 évesen érdeklik őket a szex meg ilyesmik. Úgyhogy szerintem ez megszokott. De csak álmodozz még korai hogy valóra váltsd!
2010. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még most kezdődik számotokra a párválasztós időszak. Ilyenkor nagyon nehéz tisztába tenni az érzéseket. Ki mit jelent számodra, ki hogy viszonyul hozzád, te hozzá, milyen érzés. Közelebb kerültök egymáshoz, vagy éppen pont távolabb. Ahhoz, hogy te magad el tudd dönteni, mit érzel nem érdemes ilyen leteperésekkel bekavarni a dologba. Az még bőven korai. Azt tapasztald ki, hogy ki az, aki közelebb áll hozzád. Gondolkodásban, viselkedésben, hobbyban, mindenben. Szóval aki a lelki társad. Ne azt keresd rögtön, hogy kihez vonzódsz fizikálisan. Olyan biztos van és lesz több is, de legtöbbjüket 2 hét együttélés után legszívesebben elásná az ember a hátsó kertben. Mert kijönni vele meg alapból lehetetlen. :)
2010. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor megpróbálok aszerint dönteni, ahogy mondtad utolsó, mert ez valóban igaz.
2010. nov. 5. 11:37
 19/19 anonim válasza:
Szerintem kúrj mindenkivel, aki számodra bejön. Az jó dolog, jó érzés, szal minek az önmegtartóztatás? És a pasik is szeretik...
2010. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!