Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha a kamasz...

Mit csináljak, ha a kamasz lányaim marják egymást a foci miatt?

Figyelt kérdés
A kisebbik lányom 15 éves, fradista. A nagyobbik lányom 17, ő újpesti. Mostanában elég gyakran veszekednek a foci miatt, szidják egymást, csak mert nem egyeznek a csapatok. Olyanokat vágnak egymás fejéhez, hogy rossz hallani, mindezt a foci miatt! Olyanok, mintha 13 éves kis csitrik lennének. Mit csináljak velük, hogy abbahagyják ezt az ostoba rivalizálást és veszekedést? Már teljesen kikészítenek ezzel. Tiltsam el őket a meccsnézéstől?
2010. nov. 3. 22:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%

Úristen ilyen hülyeségen összeveszni!

Szerintem ha eltiltod őket akkor tuti haragudni fognak egy darabig, de ha a távolba nézel ott már nem is fog számítani, inkább a családi béke :)


15.l

2010. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem nagyon tudsz mit csinálni.ez örök vitatéma,hogy ki kinek szurkol.

van egy bizonyos oldal[sporthiradoponthu]ahol rendszeres a háború a real madridosok és a barcások közt ahhoz képest amik ott vannak ez semmi.de nem is ez a lényeg...ne tiltsd el semmiképpen sem,mert egy foci rajongónak az egyik legrosszabb dolog ha nem láthatja a csapata meccsét[tapasztalatból mondom],de ha nincs más akkor tiltani kell.[aki a vitát kezdi az nem néz meccset] amúgy interneten simán meg tudja nézni.

2010. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Eltiltani őket??? És ezt mégis hogy kiviteleznéd? El kéne venni a tv-jüket? Nem elengedni őket a meccsre? Nem 10 évesek, ha akarják megoldják, h tudják az eseményeket.



Szerintem próbálj beszélni velük. Ha nem használ, mondd meg nekik, h ha veszekedni akarnak, menjenek ki az udvarra, ahol nem halljátok őket. Most h jön a tél, nem biztos, h olyan jó lesz a minusz 10 fokban veszekedni. Amúgy szerintem minden testvérpár átesik ilyen időszakon, amikor semmi sem jó, amit a másik mond/csinál. Vannak akik a fiúkon, ruhákon, közös barátnőkön vesznek össze, ők ezt találták maguknak. Majd elmúlik.

2010. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jézusom, két hülye egy pár. Neked kéne szabályokat bevezetni, hogy pl. házon belül nincs focitéma, aki rákezd, az fizet egy ezrest/mosogat egy hétig ésatöbbi. Az egy dolog, hogy nagyon gyépés szintű már ez a vitatkozás, másrészt rohadt unalmas lehet hallgatni, hogy állandóan ez a téma, nyilván téged se bír már érdekelni és a gyerekeid se lesznek többek attól, ha szurkolnak akármelyik csapatnak, nem tudom mit ell ezen folyton vitázni. Ezt így kereken meg is mondhatnád, aztán a büntetés, hogy házon kívül intézzék már ezt. Fú de utálnám egész nap hallgatni...
2010. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Örülnék ha azért a 13 éveseket nem csitriznéd le:@

amúgy ne tiltsd el őket,én nagy Barca-fan vok és ha nem engednék h nézzem a meccseket tutira kiakadnék. :D

2010. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

én is 13 éves vagyok és nem vagyok csitri :@ Felhúz az ilyen,ismered az összes 13 éves gyereket??

Ja és mellesleg ha a KAMASZOK témakörbe írsz akkor meg főleg vissza foghatnád magad,mert itt fordul meg a legtöbb 13 éves lány/fiú...

Nem csak 15-16 évesek lehetnek önálló gondolkodású nagy lányok,ha erre célzol... Na ezen tényleg felhúztam magam..

2010. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Kedves önérzetes kis 13 évesek, nézzétek meg milyen korosztályotok van, aztán húzzátok fel magatokat. Amúgy meg régi bölcsesség, akinek nem inge, nem veszi magára. Akkor ti miért teszitek?
2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Könnyű azt mondani aki nem inge nem veszi magára..

De olyan mint ha mirólunk beszélnének,és én sem vagyok olyan aki cigizik,iszik.. Utána meg lehet azt mondani hogy aki nem inge...

2010. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
A csitri nem azt jelenti,hogy iszol meg cigizel.Minden 13 éves idegesitő kis csitri,kész ,mi is azok voltunk majd 25 évesen te is lecsitrized a 13 éevseket és ennyi
2010. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Zöööööööööld zászlók zöööööööööööld sasok magasan szárnyaljatoooooook :D

Hagyd őket, ezt érezni kell, ha valaki nem fradista/újpesti, akkor nem tudja átérezni a dolgot:)

A 13 éves kislányoknak pedig üzenem, hogy a viselkedésükből is látszik, mennyire gyerekek még:)

2010. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!