Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon hanyagol a barátnőm,...

Nagyon hanyagol a barátnőm, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval, én is lány vagyok és ő is. Én úgymond "szünetet" akarok, olyasmit hogy ne legyünk mindig együtt. Mivel bosszant hogy ő most minden kis fity-f*sszal barátkozik, olyanokkal is akikre eddig mindent mondott. Én csak arra vagyok jó neki hogy kihasználjon, hogy vele legyek a suliban. Birom őt, de egyre többször kiakaszt olyan módon, hogy ott tartok hogy mindent elmondok róla, de persze nem teszem!
2010. nov. 4. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Népszerűsíteni akarja magát,,de ameddig nem járt sikkerrel addig te is kellesz neki..."

Magyarul ne várd meg amig ő dob téged...

2010. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval nekem kell lépnem!
2010. nov. 4. 17:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Na beszéltetek már? Ha igen akkor hogy sikerült?
2010. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk, majd lehet h hnap suliban fogunk. De, ha "élőben" más lesz mint mostanában ahogy neten keresztül beszéltünk akkor nincs gond...
2010. nov. 7. 12:40
 5/16 anonim válasza:

huhhh :S ez elég rossz :S

ismerős :S

majd mond a hírt hogy mit szólt hozzá.

2010. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit.. a "valóságba" kisebb a szája mint interneten keresztül úgy látszik. :S De, lehet h egyszer ha kb. idegileg majd nem birom tovább elmondom neki!
2010. nov. 13. 12:49
 7/16 anonim válasza:
hogy hívják ?
2010. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem mondom el.. nem publikus, valószínűleg...
2010. nov. 13. 21:23
 9/16 anonim válasza:
na rendeződött az ügy?:D:)
2010. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát már egyre normálisabb, kivéve amikor bepukkad, és olyan pasikról beszél akikhez semmi köze, mindössze annyi h beszélnek msn-en és neki bejön, meg talán a srácnak is... de nem találkoznak soha, és élőbe még nem is látták egymást.
2010. nov. 15. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!