Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon hanyagol a barátnőm,...

Nagyon hanyagol a barátnőm, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval, én is lány vagyok és ő is. Én úgymond "szünetet" akarok, olyasmit hogy ne legyünk mindig együtt. Mivel bosszant hogy ő most minden kis fity-f*sszal barátkozik, olyanokkal is akikre eddig mindent mondott. Én csak arra vagyok jó neki hogy kihasználjon, hogy vele legyek a suliban. Birom őt, de egyre többször kiakaszt olyan módon, hogy ott tartok hogy mindent elmondok róla, de persze nem teszem!
2010. nov. 4. 13:27
1 2
 11/16 anonim válasza:

teljesen világos.az én barátnőm is ilyen..ha ő beszél a barátjáról meg kel hallgatnom,de ha engem bánt valami egy srác után engem sosem vigasztal nem áll melettem és hajtsa nekem a hülyeségét,amikor kisebb gondom is nagyobb annál.próbáltam már vele megbeszélni az ügyet de lehetetlen mert "én mindig a saját igazamat hajtom és nem hallgatom meg őt szarok a fejére"beszéddel jön hozzám..hát ilyenkor nem foglalkozok vele mert van más iis.aztán ha nem írok neki msn-en akkor ő ír rám h: léccii ne haragudj ..(L)(L)(L) stb..

áhh nemisbaj:D

nemérdekel:D

am hány évesek vagytok hogy a b nőd még ilyen gyerekes?

2010. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én 14 vagyok ő 13!

Hát akk te tutira megértesz! És ma is kiakasztott, mert vt hogy nem is szólt hozzám.. ami nem volt gond. De, olyan vt mintha megpukkadt volna rám, de semmi értelme nem volt, mert semmit nem csináltam! Ma csak annyit mondtam neki h akadjunk le egy kicsit a "pasik" témáról, beszélgessünk másról, de mintha megse hallotta volna.

2010. nov. 16. 14:39
 13/16 anonim válasza:

uristen..nemszólt hozzád?:O

de miért?kint álltatok szünetben és nem szólt hozzád?:Ovagy hogy?nehezen tudom elképzelni ha ilyen egy ember:O oktalanul..gyahh..

2010. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát tesink volt, átöltöztünk és eddig mindig mondta h megyünk meg nyomta a hülyeségeket, de most kisétált az ajtón nélkülem és abba a szünetbe hozzám se szólt...
2010. nov. 16. 16:39
 15/16 anonim válasza:

ez szép..:O

egy osztályba jártok?

2010. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. nov. 16. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!