Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen témák érdeklik a...

Milyen témák érdeklik a hasonló korúakat?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim az iskolában mert elég furcsa vagyok és teljesen más dolgok érdekelnek. Miről tudnék beszélgetni az iskolatársaimmal?

15/L


2010. nov. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
zene, sztárok, sport, házi állat, suli
2010. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért vagy furcsa, téged mi érdekel? amúgy sztem ezt nem lehet erőltetni. ha téged nem érdekel, ami őket, akkor azon nem lehet segíteni, keress inkább olyanokat, akiket szintén az érdekel, aami téged. a z internet korában ez már gyerekjáték. :)

30/L

2010. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan tág fogalom ,hogy "hasonló korúak" , ez gyakorlatilag , olyan ,mintha megkérdeznéd, hogy mit szeretnek a kínaiak :P amúgy én a barátaimmal koncertekről ,fesztiválokról, zenéről, divatról ,filmekről,könyvekről , és arról ,hogy "xy" mekkora hülye :D kb ezek a témák :) de ez sem igaz, mert egy beszélgetés annyi felé elterelődhet,hogy nem is lehet kategorizálni. A legegyszerűbb , ha valami aktuális témával kezdeményezel,és onnan ezer irányba mehet egy beszélgetés :) 15F

15F

2010. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zene,buli,pia,ruhák-smink-cipők,suli...

Ha nekem pl. szar napom van akkor akárki,akármit mond lesz.rom,,szóval az ilyenekre figyelj oda.

2010. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!