Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én kicsit parázzok. Ti ilyenko...

Én kicsit parázzok. Ti ilyenkor parráztattok?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy most vagyok 8. osztályos a tesom szintén és egy osztályba járunk. Pont mellettem ül. Kicsit parázzok, hogy mi lesz 9. osztályban, mert itt nem nagyon csípnek. Meg akkor ha ott nem fognak kedvelni akkor nincs akire támaszkodhassak.Igaz itt sem támaszkodok a tesomra, de jó volt, hogy szünetekben beszélhettem vele. Kicsit furcsa vagyok, mert teljesen más a nézőpontom meg minden ami nekik fontos nekem az csak az utolsó helyen áll szinte.
2010. nov. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

nem parázzok.max. 1 z-vel parázok.

amugy most mentél ebbe a suliba?vagy 8 áévig nem tudtál berendezkedni?miért nem mentél más suliba?

2010. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 év alatt azért nem tudtam be illeszkedni, mert fogalmam sincs nem ismernek.
2010. nov. 4. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Más suliba mész,más társaságba!Lehet,hogy te leszel a legnépszerűbb az osztályban!Tiszta lappal indulsz majd! :) Ne aggódj!
2010. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj :) velem is ez volt,8. osztályig egy barátom volt a többiek nem kedveltek mert sokat voltam beteg és nem igazán ismertek,sőt nem is akartak meg ismerni,mikor 9.-be mentem nagyon izgultam hogy megint ez lesz de tévedtem,jelenleg nagyon sok barátom van :)
2010. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,én azt tudom,hogy nekem is hasonlóképp volt általánosba,de most meg az történt(most lettem 9.-es),hogy sok barátom lett...csakhát féltem,és ez meglátszott,és hibáztam is sok mindenben..:S ezért sokan nem is kedvelnek..:/ de konkrétan még senki sem mondta,hogy utál,csak tudom 1-2 emberről..de akkor is az a lényeg,hogy vannak emberek,akik nagyon kedvelnek;D

Veled is hasonlóképp lesz,ha a gátaidon nem engedsz.

2010. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!