Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot tudnék venni...

Milyen ajándékot tudnék venni egy csajhavernak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az imént gondolkoztam rajta, hogy a legjobb lánybarátnak mit adhatnék. Tudtok valami tippet adni, hogy ti minek örülnétek? 18 éves egyépként. Plüssel kapcsolatban csak akkor mondjatok tippet, ha kreatív. Csak azért mondom, mert tavaly eljátszottuk az ajéndékozást plüssel :)

Most nem mondom még, hogy miket szeret. Hanem a ti véleményeitekre lennék kiváncsi.


2010. nov. 4. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmtűl kaptam szülinapomra egy befőttesüvegnyi mars csokit (az a kedvencem). Én nagyon örültem neki annyira h most lesz az eggyik haveromnak névnapja és 1.5 liter havas szilvás nestea-t kap majd (neki meg ez a kedvence):D. Remélem tetszeni fog neki ^^


16/L

2010. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ruhát pl. egy divatos szoknyát vagy harisnyát.
2010. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
próbálj abból válogatni amit ő a legjobban szeret. az első hozzászólás erre a remek példa.:)pl.:ékszer.szájfény xD,egy CD a kedvenc zenéivel,egy kistáska v övtáska..stb.stb.:)
2010. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!