Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 15 éves lányodat...

Elengednéd 15 éves lányodat házibuliba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy évzáró buli. 18-an voltunk, mind ugyanabba a suliba járunk. Mindenkit ismertem a suliból, ott volt még 2 lány osztálytársam, illetve a szomszéd fiú akit már 9 éve ismerünk. Ezen kívül még a volt osztályfőnököm fia is. Szóval anyáék is ismertek egy pár embert... Nem mondom, hogy nem volt pia mert igenis volt, de tényleg nem szoktam inni, vagy csak egy nagyon keveset és tudom hol a határ. Az egyik sulitársam üres lakásában volt megrendezve szülők nélkül.

Anyáék csak fél 11ig engedtek el, pedig igazán megbízhatnának bennem. Legalább a kitűnő bizonyítványomért...

15/l 9.osztály


2011. jún. 12. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, végül is elengedtek. Ennél tovább én sem engedném a 15 éves lányom.
2011. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lehet azért nem engedtek tovább el mert a fáradtságtól lehet mégis iszol olyat amit nem kéne és onnan már meg is lehet a baj
2011. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki, hogy a kislányom fél 11 kor egyedül, vagy a barátnőivel kószáljon az utcán. Lehet, hogy nem benned nem bíznak, csak féltenek a sok hülyétől.
2011. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

hát úgy nem sok értelme van elmenni ha fél 11-re már otthon kell lenned

engem 15 évesen már bármeddig elengedtek

ha a gyerek nem tud magára vigyázni 8-kor is lehet már tök részeg

2011. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szakmunkás,mi?:D
2011. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

milyen szakmunkás? :D

gimnázium...

2011. jún. 12. 23:45
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is csak max 11ig engednélek 15 évesen, szerintem ebben a korban még nem való a hajnalig tartó kimaradozás. Egyébként ne haragudj meg, de nektek kamaszoknak semmi nem jó. Ezen azért egy kicsit gondolkodj el, ha nem engedett volna el, azért lennél felháborodva, elengedtek de csak fél 11-ig és most ez nem jó neked.... Ahelyett, hogy örülnél, hogy mehettél. Nyilván a szüleidnek nem könnyű téged elengedni, és ez a kompromisszumos megoldás, ők is engednek, viszont neked is engedni kell, mert időre haza kell menned.
2011. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
igen.
2011. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

úgy olvasom sokan nem engednének el..

15 vagyok (ha érdekel gimi elsőéves) és nem vagyok az a nagyon bulizós fajta. a jegyeim jók és szüleimmel kijövök. persze néha pár havonta jó kimozdulni barátnőkkel, inni bevallom szoktam de jókedvig, utána már egyenesen undorítónak tartom ha valaki már nem tud normálisan járni majd a saját hányásában fekszik..pfuj

anyu max 3 esetleg fél4ig elenged.

2011. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 évesen én el voltam engedve. Ha mondtam előre, hogy reggel jövök haza akkor semmi probléma.
2011. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!