Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mit akar jelenteni? (lent)

Ez mit akar jelenteni? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, az osztálytársam, és egy utcával lakik odébb mint én. Nagyon tetszik nekem.

Suliban gyakran azt veszem észre, hogy néz. És ha olyankor ránézek, akkor van, hogy elfordul, de olyan is van, hogy utána is néz egy darabig, és aztán egy pár másodperc után elfordítja a fejét. Meg néha úgymond "beszólok neki", nyílván nem durvákat, hanem ilyen kis apróságokat, mosolyogva. Ő meg szintén mosolyogva válaszol. Ma neki nem volt 1.órája, nekem igen, és a helyére ültem, és amikor bejött szünet elején(mi még akkor nem fejeztük be az órát.) meglátta, hogy a helyén ülök, elkezdett mosolyogni, úgy láttam mintha örült volna neki, hogy odaültem. De amikor meg szünetben odatérdeltem a székére, akkor amikor bejött a terembe, beszólt, hogy álljak fel onnan de nagyon gyorsan. (azért voltam pont az ő székén, mert ott volt szabad hely, mert odamentem a barátnőimhez.)

És mivel szomszédok vagyunk, néha együtt szoktunk hazajönni, hogyha úgy alakul. És akkor csak megyünk egymás mellett, nagy csendben, egyikünk se szól a másikhoz.

Mit jelent az, hogy a suliba ahhoz képest közvetlen velem, amikor meg csak ketten maradunk(az utcán, tehát nincsenek ott a tanárok, meg az osztálytársaink.), akkor próbál úgy tenni, mintha ott se lennék?


2010. nov. 10. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Korotok?
2010. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mer kezdeményezni...
2010. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs,ez kifelejtettem. Mindketten 13 évesek vagyunk.
2010. nov. 10. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Tudod hogy tetszel neki, csak leírtad hogy miben nyilvánul meg. Nem értem.

2010. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem vagyok benne biztos, hogy tetszem neki. Főleg, hogy nem vagyok valami szépség.
2010. nov. 10. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor ketten mentek haza szólj hozzá.;)
2010. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én a helyedben, ha megint együtt mentek haza beszélnék vele. Lehet, hogy neki sem tiszta minden és, ha megbeszélitek lehet lesz belőle valami!
2010. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ebből nem jött le hogy tetszel neki...
2010. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de nekem se..
2010. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!