Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engedi az anyukám a...

Miért nem engedi az anyukám a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatom az anyukámmal,de most megharagudtam rá mert beleolvasott a naplómba míg a suliban voltam,és megtudta hogy mennyire kövérnek érzem magam,és nem engedi hogy fogyókúrázzak,mert azt monja így is túl vékony vagyok.És folyton kutat a szobámban,és mindig rámszól hogy egyek többet,mindig megnézi a táskámat,hogy nincs e benne a tízóraim,meg ilyenek.miért nem hagyja hogy fogyókúrázzak?Nem érzem így jól mgam a bőrömben.Miért nem tehetek azt amit szeretnék?
2009. jan. 10. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hány kiló vagy, és milyen magas.
2009. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az valóban nem szép dolog tőle, hogy kutat a cuccaid között, a naplóba olvasás meg kimondottan utálatos, de csak neked akar jót. Sajnos a fiatalok előtt nincsenek jó példák, a tévé meg a magazinok hemzsegnek a tökéletesnek látszó nőktől és a fiatal lányok mind úgy akarnak kinézni ahelyett, hogy próbálnák megtalálni a saját egyéniségüket. Tudom, hogy nehéz, én 28 leszek de sokszor még mindig a csinibabákhoz mérem magam. Nem hiszem, hogy szükséged lenne fogyókúrára, de ha nem érzedmagad jól a bőrödben ne fogyókúrázz, inkább kezd el valami sportot és egyél több gyümölcsöt. Anyukádnak pedig nézd el, hogy szerinte nem vagy kövér, ő mindig gyönyörűnek fog látni, ez az anyukák dolga. :)
2009. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
163cm 44kg
2009. jan. 10. 18:22
 4/11 A kérdező kommentje:
elírtam:43 kg
2009. jan. 10. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezekkel az adatokkal kezdem érteni, hogy miért aggódik anyukád. A kutatás és naplóolvasás akkor sem elfogadható, ezt érdemes megbeszélni.

Ha beírod az adataidat és kiszámolod a testtömegindexedet, akkor láthatod, hogy alacsony! azt nem tudjuk, hány éves vagy, de suli+tízórai alapján még fejlődésben van a szervezeted.

Nem akarok vészmadár lenni, de eszembe jut a nővérem, aki gimis évei végén anorexiás volt. Végül járt pszichológushoz, kezdett hízogatni, de a gyógyulást tulajdonképp egy autóbaleset okozta, amelyben eltört ugyan mindkét lába, de sok minden átértékelődött benne. Teljesen felépült, most is vékony, de nem vészesen:))

2009. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A súlyodból ítélve érthető anyukád aggodalma. Tényleg sovány vagy. Ha ezt te magad nem látod be akkor sokkal nagyobb a baj mint gondolod, orvosi segítségre lenne szükséged. Mivel anyukádra nem hallgatsz gondolom másra sem hallgatnál, de hidd el ő csak jót akar neked és biztos nagyon szeret téged és aggódik miattad ami érthető.

Én 160 cm vagyok és a legkevesebb ami voltam az 47 kiló volt. Mindenki azt mondja hogy sovány vagyok, te ennél soványabb vagy. Ha te így jól érzed magad akkor próbáljatok egy egyességet kötni anyukáddal. Mondjuk ő nem cseszeget téged az evés miatt, cserébe te megígéred hogy tovább nem fogy, tartod 43 44 kilót. Hogy hangzik? Ne feledd soha anya csak egy van.

2009. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínüleg aggódik érted.fiatal vagy még,és fejlődésben vagy,tényleg nem ajánlott fogyóznod.ha minden áron szeretnél jobb alakban lenni,inkább egyél sok gyümölcsöt-zöldséget és mozogj sokat!

am tényleg szerintem nem lenne szükséged fogyókúrára:)

2009. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. azóta beszéltem vele és megegyeztünk hogy nem kutat a cuccaim között,én pedig megpróbálok nem fogyókúrázni hanem csak vigyázni az alakomra.mostmár egy picit megértem hogy csak jót akar.
2009. jan. 11. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
szia!!nem haragudj de nem fogyozni kéne hanem inkább egy picit hízni!!
2009. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézus,te nagyon vékony vagy!

Kérlek hessegesd el magad elől ezt a kövérség problémát.:(

Már vártam,hogy mondjuk ekkora magassággal leszel hatvan,hetven valahány kiló...de tényleg vékony vagy,úgyhogy aggodalomra semmi ok.

2009. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!