Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek most mi lesz?

Szerintetek most mi lesz?

Figyelt kérdés

A volt barátom 3 napja szakítottunk,az egyik olyan lánynak hazudni akar valamit rólam (nem tudom mit)

amit ha elmondana lehet hogy a lány meg is verne..

" és a XYal nem akarom hogy veszekedjetek!!!!!!!mert nem leszz olyan jó........................

nem értem mire fel,nem mondtam arról a személyről egy rossz mondatot sem.. :( Most kicsit félek mert ez a fiú is képes mindenre meg a lány is :(


2010. nov. 16. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Leírod még egyszer érthetően?

Szívesen adok utána tanácsot!

2010. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

3 napja szakítottam a barátommal és Ő most az egyik(igen verekedős lánynak) akar mondani valami kamu szöveget..

A lány akár még meg is verhet ha valami nagyon keményet talál ki

2010. nov. 16. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Nem tudod mit hazudna, de azért a lány meg is verne???
2010. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valamit ki akar találni,de szerintem a lány el is hinné neki hogy ezt mondtam..

(de nem mondtam róla semmit

2010. nov. 16. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már értem. Meg fog verni ha a volt pasid hazudik neki? sztem állítsd le a pasit mert azt se jó ha megver...állítsd le a pasit vagy menj és mondd meg a csajnak hogy ne hidjen el semmit mert busszúbol csinálja
2010. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:( Hát ezzel a lánnyal az a fiú előbb találkozik mint én :(
2010. nov. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!