Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi lesz?

Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Otthon hagyhat engem anyukám ha 24 órában dolgozik?Mivel van 1 szomszéd aki azzal fenyeget, hogy bemegy a gyámhatósághoz mert egyedül hagy engem itthon anyukám.
2011. szept. 28. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiröhögnék a szomszédod ha elmondja a korod.
2011. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek mi lesz?


Semmi. Mi köze a szomszédnak ahhoz, hogy anyukád egyedül hagy otthon? Elég nagy vagy már.

2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én tízévesen is voltam már egyedül otthon, a szomszédotoknak meg túl sok a szabadideje…
2011. szept. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csinálnak majd semmit. Főleg, hogy nem gyerekkorú, hanem fiatalkorú vagy.

Én is egyedül szoktam lenni itthon, de én már úgy 7-8 éves korom óta, addig a nagymamám vigyázott rám, ha a szüleim nem voltak itthon. Most is épp egyedül vagyok :S Mondjuk én utálok egyedül lenni de ezvan.

14/L

2011. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lesz. Van ,hogy napokig egyedül vagyunkk itthon tesómmal,minket is fenyegettek már,de semmi közük hozzá..
2011. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen ,,segítőkész" a szomszéd, vigyázzanak ők rád. Emberiességből. Amúgy anyád nem jókedvében hagy otthon, hanem mert az élet így hozta, hogy muszáj. Mert a mi országunkban támogatják a családokat, tudod? Hogy hogy? Hát így. Hogy éhbérért az ember 10-12-14 órákat dolgozik, közbe meg nem tudja a gyerekét nevelni.

Hát becsüld szegény anyukádat, magadat is tiszteld meg azzal, hogy tanulsz, segítesz neki. És tanulj, tanulj, tanulj, hogy ne kerülj a perifériára! Ezt akarják ezek. Elitképzés folyik ebben az országban, a mi rovásunkra.

2011. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszadóval 100%-ban egyetértek.

Sőt mindenkivel.

Nem azért de én 10 éves korom óta minden egyes nap keresztül buszoztam az egész várost, hogy hazaérjek egyedül voltam otthon és majdnemhogy szín ötös tanuló voltam/vagyok

Próbálkoztam "sütögetni". Kutyákat egyedül vittem sétáltatni ki a tavakra, ami kb 1-2 km-re volt tőlünk.

És lás csodát normális emberi lény vagyok.

Anyukád minden szívbaj nélkül otthon hagyhat.:)

Szomszédnak meg kicsit sok a szabadideje nem gondoljátok??:O

2011. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De gondoljuk. Gratulálok az utolsó hozzászólónak. Ügyesen feltaláltad magad. De azt azért elismered, hogy egyszerűbb is lehetett volna az életed. Mindegy, lehet, hogy tényleg teher alatt nő a pálma.
2011. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég nyomtam volna egy kis sziloplaszot a kapu zárjába :D Kicseréli két nap múlva megint telibe nyomom. Majd megtanulja hogy ne foglalkozzon másokkal.
2011. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) És a szomszéddal tényleg nincs valami rendben..xD
2011. szept. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!