Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Ennek sose...

Mit csináljak? Ennek sose lesz vége?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig. Komolyan nem tudom, hogy hol a kiút. Vagyis tudom, de mégsem tudom megtenni.

Kamasz éveimet töltöm. 6. osztályos korom óta eléggé konzervatív és visszahúzódó voltam, szerettek, de úgy barátaim nem voltak. Aztán ugye elballagtám általános iskolából, bekerültem gimnáziumba, itt úgy gondoltam, hogy tiszta lappal indítok, más leszek, sok barátom lesz. Sikerült elérnem, hogy konkrétan majdnem az egész osztály szeret. Lettek nagyon jó barátnőim, barátaim, egyszóval nagyon jó volt.

Aztán édesanyukám elkezdett bort inni. Ez sokáig titokban maradt. Mindig mondta, hogy leszokik, de nem...aztán iskolában kiborultam emiatt, elkezdtem bőgni, anyunak is elmondtam, hogy ezt nem bírom, és azóta leszokott.

VISZONT nem tudom, hogy ennek hatására-e, vagy sem, de elkezdtem magamat sajnáltatni, rengeteget panaszkodni, egyszóval szeretem, ha sajnálnak. NAgyon vágyom a szeretetre, hogy csak rám figyeljenek(persze tudom, hogy nem lehetséges). Folyton panaszkodom, és tudom, hogy ezzel elmarok magam mellől mindenkit, de ugyanakkor mégse tudok mit csinálni ellene, de akarok, de nem is...én magam se értem.

Az elmúlt hétben nagyon rosszul éreztem magamat a suliban. Egyszerűen hiába vannak barátaim, úgy érze kihasználom őket, rossz barát vagyok, és azt is érzem, hogy ők nekik van jobb dolguk mint velem lenni, elveszítek mindenkit. Nem bírok tanulni, olyan végkimerültség érzetem van. Gondoltam arra, hogy begyógyszerezem magamat, de ezt sose merném megtenni, ezis csak a sajnáltatás miatt van. Ki akarok ebből lépni, sok barátom legyen, a fiúk is érdeklődjenek irántam, ugyanakkor mégse akarok kilépni, nincs bennem semmi ösztönző erő, tudom, hogy ez rossz, és nem akarok kilépni belőle...Most mi van velem? Kérlek segítsetek, megőrülök. Mielőtt mondaná valaki, hogy menjek pszichológushoz, igenis járok.:)


2011. szept. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem Neked kéne változni, hanem a környezetednek figyelni Rád.
2011. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Figyelnek, de valahogy nem tudom...Akkor is bennem van ez a szeretethiány. Lehet azért mert nem volt barátom, és mindnekibe beleszeretek majdnem aki rámnéz, és úgy érzem, hogy tetszek neki.

De anyu apu és barátok is figyelnek, és valami mégsem jó.

2011. szept. 22. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:D Épp olvasom a szöveget majd a végére érek. " Inkább egy fiú kéne neked :) "


És tényleg. Szerintem keress egy rendes fiút, aki majd jól megszeretget. (Nem kell félreérteni nem úgy értem) :D Nekem inkább ilyen rejtett szeretet hiányom lehetett mert tavaly volt első barátnőm és eddig utolsó de ha 15métert mondok az sok... ennyinként álltam meg és öleltem meg :O :D Na mindegy :D


18f

2011. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, van rá esély, de eddig peches voltam:S....egyszer scak összejön. Csak ugye az se jó ha görcsösen akarom. De van "kiszemelt":).

Rejtett szeretethiány? Te is szerezz be egy barátnőt:)

2011. szept. 22. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most? :)
2011. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár csak olyan könnyű lenne =( Pedig nagyon jó lenne.


18f

2011. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!