Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez mindig így lesz?

Most ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Na szval az a helyzet, hogy 15/l vagyok első éves gimis.

Ha nem itthon vagyok akkor semmi rendes tini módra viselkedek (nem volt még barátom, de érdekelnek már) szeretek plázázni stb... de ha itthon vagyok előjön a játszhatnékom :/ úgy elővenném a régi játékaimat (babák stb...) de ezt nagyon nagyon cikinek érzem!! Még a szüleimnek sem merev bevallani!!!!Most mi tévő legyek? Mikor múlik majd el ez? Elmúlik valaha vagy mindig visszaszeretnék menni a múltba játszani / gyereknek lenni?Persze szeretek kamasz lenni nagyon!! Nagyon jó tetszik a suli rengeteg barátom van senki meg nem mondaná rólam h itthon ilyen gyerekes vagyok :O


2011. szept. 21. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

nem ciki. kiskamasz vagy, ez az életkor pont a felnőttéválásról szól. ne aggódj majd elmúlik, vagy nem :)

...de az sem lesz baj

2011. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez teljesen normális. Minden 14-15 évesnek így kéne még viselkednie, mint neked, nem pedig bulikba járni, cigizni, inni meg szexelni fűvel-fával.
2011. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 leszek és ugyanezt érzem. :D A különbség az,hogy nekem van egy olyan barátnőm,akivel képes lennék barbizni vagy bármi más marhaságot csinálni. ^^ <3 sőt talán több is van.. :D Egyébként a tanárok azt gondolják,hogy komoly vagyok meg néhány gyerek is,tehát szerintem nem viselkedek gyerekesen,de akkor is... na :D


ui:Nem akarok felnőni ^^

2011. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha játszanál, sőt tedd is meg!
2011. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyke vagy?:)
2011. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nyugi ez teljesen normális. :)
2011. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, de ritkán szokott előjönni. mindig visszaemlékezem a régi szép időkre, mikor mág a legjobb baaártnőmmel játszottunk meg minden baromság :D

szerintem ez azért van, mert nem akatsz felnőni(csak azért, mert én sem xP) szóval szerintem ezért :D

13L

2011. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem baj, ha játszol! Élvezd nyugodtan! Ha kellemetlennek érzed, akkor pl. ne vidd el iskolába a babádat, de soha nem ciki, ha játszol. Én nagyon sokáig játszottam a játékaimmal, és kicsit sajnálom, hogy már nem érdekelnek. Kinőttem őket.


Szóval csak nyugodtan játssz, amíg csak kedved tartja! Egyáltalán nem ciki.

2011. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!