Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hány éves kortól...

Szülők! Hány éves kortól engednétek el a gyereketeket fesztiválokra?

Figyelt kérdés

Nem a szomszéd faluban lévő virágkarneválra gondolok, hanem olyan helyekre, mint Sziget, Volt feszt vagy leginkább a Rockmaraton. Barátokkal menne. Hány éves kortól engedtétek el?

Tökéletesen megbízható lány egyébként.


(Bocsánat, de nem kérek 16 éves kamaszok tapasztalataiból, hogy őket elengedte az anyjuk. Szülőket kérdezek csak!)


2009. jan. 12. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a lányomat a bátyával 14 éves kora óta engedem koncertekre!

15 éves korába is 1 napra és egy éjszakára engedtem ki a Fezen fesziválra. 16 évesen növeltük két napra!Persze csak a testvérével!

Most 17 éves a bátya 20 éves és együtt akármikor elmehetnek akárhova!!!Droghoz nem nyúlnának szándékosan,a poharukra/üvegükre figyelnek.Azt aláírom,inni biztos fognak,talán rá is gyújtanak,de droghoz nem nyúlnának!

Nem vagyok prűd szülő.Sok koncertre én si elmentem velük!

2009. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

Szia!


Én 19 vagyok. Ilyen helyekre szerintem csak 18éves kora után engedd! :)

2009. febr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

hello!

úgy vélem ez attól függ,hogy milyen a normál viselkedése a gyermekednek.Ha a hétköznapokban otthon van és normálisan tanul,akkor biztos vagyok benne,hogy nem fog kicsapongani a bulik alkalmával,és már elengedheted. De ha tudod a gyerekről,hogy suli után elmegy a haverokkal,estig velük van,lehet,hogy a megbeszél időre haza érkezik,de tapasztalatból írom,hogy még ne engedd el ilyen nagyobb "durva" helyekre.

2009. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
23 éves vagyok, én 18 éves voltam, mikor először jártam Sziget feszten, érettségi után. előbb szó sem lehetett róla, pedig jó tanuló, megbízható gyerek voltam, de konzervatív értékrend szerint neveltek. egész jól megvoltam fesztiválok nélkül is, barátnőkkel lógtam, sportoltam, esetleg az este 10-ig tartó tini E-klub nevű helyre elmehettem kb. havonta. soha nem okozott problémát, hogy míg a barátaim mehetnek fesztezni, én meg nem, mivel a baráti köröm is hasonló neveltetésű gyerekekből állt. még egyszer hangsúlyozom, a világon semmiről nem maradtunk le.
2009. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
53%
Attól függ, mennyire lehet hatni a kamaszra, lehet-e befolyásolni. Engem a szüleim -anno- 15 évesen engedtek el az első fesztiválomra. Az a fő, hogy minél többen legyenek együtt, egy helyen, szorosabb közösségben, mert nem árt egy józan (gondolkodású) ember, ha olyan helyzetbe kerül valamelyikük. Nyugodtan elengedheted, ha többen is kísérik, egyedül azonban semmiképpen se támaogasd. Amúgy a Rockmaratont egyáltalán nem tanácsolom... :)
2009. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6%
18 éves korától!!
2009. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
45%
Ugyan ki van kötve, hogy 16 évesek ne írkáljanak..illetve kamaszok :D Mindegy, én azért megosztanám, hogy első fesztiválom 10 évesen történt, unokatestvéreimmel mentem..ez így volt még 3-4 évig, aztán haverokkal el lettem engedve. De szerintem ember függő/gyerek függő. Ha megbízható, mint én voltam én anno akkor elengedheti. Én soha nem ittam 13 éves koromig. (ahahaha :D) Persze mindig kívántam. Könnyen válhat alkesz így belőlünk. :D Bár belőlem nem vált. =) 16 leszek nemsoká' és félévente egyszer ha elszalad a ló. Szóval szerintem emberfüggő ez a dolog. ^^
2009. dec. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!