Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ez normális, de komolyan?!

Most ez normális, de komolyan?!

Figyelt kérdés
14l vagyok és fogalmam sincs milyen stílusom van,a városból szinte mindenhonnan ismerek embereket("rockerek,emósok,plázap.csák,falusiak xd,normálisak")És ha olyan kedvem van akkor olyan zenét hallgatok,úgy öltözök...Ez általába úgy szokott lenne hogy egyik héten veszek pl. egy rózsaszín pólót,másik héten meg fujjogok hogy milyen k.rvás...Szal gondolom naggyából értitek mi a problémám...Aki nem annak majd részletezem ha akartja...
2010. nov. 30. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális - keresed magad, próbálsz megfelelni a körülötted levőknek - éppen mikor kinek. Próbáld ne mások elismerését, tetszését követni, viseld azt, ami tényleg tetszik és ami kényelmes, jól áll.
2010. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanez a helyzet velem...de én már azt hiszem kezdem kapizsgálni, hogy milyen igazából a stilusom!
2010. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az első válaszolóval, bár nem igazán értem hogy miért kell valakinek "stílus".

(én jól megvagyok nélküle)


UI.: A rózsaszín póló k*rvás!

2010. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, erről egy sztori jutott eszembe. A fősulin az egyik körben ülős tréningünkön az egyik srác folyton ökörködött, próbált mindig kilógni a sorból - gondolom derrogált neki a tréning. Aztán egyszer heherészve mondja, hogy "hát én külön állatfaj vagyok". Mire a tréner (végzettsége szerint pszichológus): "nem, Attila, te csak az szeretnél lenni!"

Szóval sok dolog van, amire szívesen rámondanánk, hogy nem normális, közben pedig dehogynem! :)

2010. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!