Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A petárdának van értelme és...

A petárdának van értelme és tényleg nekem nincs agyam?

Figyelt kérdés

Tesóm meg anyám leorditották a fejem, mert mertem mondani azt hogy szerintem a petárda veszélyes és értelmetlen játék.

Főleg hogy tesómnak sokáig az volt a mániája hogy más udvarába dobálta.. Bárki megsérülhetett volna.

Szerinte ez hagyomány és jó dolog meg hogy én agyatlan hülye gyerek vagyok 20 évesen ekkora felfogás


13L


2010. dec. 12. 09:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szilveszterről beszélek most
2010. dec. 12. 09:09
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha Anyukád szerint sem veszélyes, akkor valami nagy baj van vele. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de hogy egy szülő ezt mondja, az nagyon nem normális! Úgy látszik, Te sokkal okosabb vagy, mint az Anyukád!
2010. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Meg kéne fordítani a dolgokat. Neked kell megnevelni az Anyukádat! Első voltam.
2010. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
neked van igazad, nincs valami agyi baja anyukádnak?
2010. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért van betiltva, mert telivan az ország hülyékkel, akik nem tudják megállni(mert ehhez aztán iszonyatos önmegtartóztatás kell), hogy ne dobálja más kertjébe, kapucnijába, babakocsijába(persze szilveszterkor sem kéne a petárdázó tömegben a babakocsval menni, de nem ez a lényeg), kutyákhoz, stb. Ha szerinted értelmetlen, akkor nem lőttél mellé igazán, tényleg valami olyasmi, de azért néha jó buli, persze normálisan. Anyukáddal meg nem tudom, mi van...
2010. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség. Szilveszterkor mindig szülinapi buliban vagyok, ott is dobálják a többiek a petárdákat, az a gyerek, akinek a szülinapja van, az a suli mellett lakik, és mindig bemegyünk a suli udvarába, ők meg próbálják az ablakokra dobni xD

Én meg megfogni se merem, mert félek, hogy elsül a kezemben.

De az szerintem tényleg gáz, ha mások udvarába dobálják...Ha nálunk valaki azt csinálná kimennék és leordítanám a fejét -.- [akár egy hülyegyerek, akár felnőtt]


13,5/L

2010. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
A petárda ölhet is!!! Szóval, ha egy olyan eszköz, ami halált is okozhat Anyukád szerint nem veszélyes, akkor sürgősen elmeorvosra van szüksége!!!
2010. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
kb. mint a hónaljaddal való fingás - néhány embernek vicces tud lenni, ám ugyanakkor semmi értelme nincsen, és ez még veszélyes is.
2010. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát te még nem próbáltad...

Amúgy meg a petárda tényleg elég nagy hülyeség csak durran egyet és kész.a nagy tüzijátékok jobbak főleg hogy nálunk bárkinek kiadják

2010. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Ha Anyukád szerint sem veszélyes, akkor valami nagy baj van vele. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de hogy egy szülő ezt mondja, az nagyon nem normális! Úgy látszik, Te sokkal okosabb vagy, mint az Anyukád!"


Anya azért orditott velem, hogy ne vitatkozzak tesómmal. Majd tesóm eldönti milyen hülyeségben akar részt venni.

ADDIG amíg az MÁST esetleg magát nem veszélyezteti.

Ha ilyen lenne sem anyu lenne a felelős, 20 éves felnőtt férfi. Mikor jön meg az esze?

2010. dec. 12. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!