Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A petárdának van értelme és...

A petárdának van értelme és tényleg nekem nincs agyam?

Figyelt kérdés

Tesóm meg anyám leorditották a fejem, mert mertem mondani azt hogy szerintem a petárda veszélyes és értelmetlen játék.

Főleg hogy tesómnak sokáig az volt a mániája hogy más udvarába dobálta.. Bárki megsérülhetett volna.

Szerinte ez hagyomány és jó dolog meg hogy én agyatlan hülye gyerek vagyok 20 évesen ekkora felfogás


13L


2010. dec. 12. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

neked van igazad

a petárdázás veszélyes és értelmetlen

bárki megsérülhet, volt hogy egy baromállat babakocsiba dobta be, hagy ne mondjam, milyen maradandó sérüléseket szenvedett a kicsi

mellesleg be is van tiltva

szóval aki petárdázik, az egy baromállat, bátyád meg majd abból tanul, amikor a petárda levitte a fél kezét, mondd meg neki, hogy jól fog állni neki a kampó

egyébként ezt tudod csinálni, kezd el fojamatosan cikizni, hogy mennyire béna

2010. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
folyamatosan
2010. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
fogom is cikizni :) :D
2010. dec. 13. 14:00
 14/15 anonim ***** válasza:
7es azt bombának hívják
2023. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amgy ha úgy petárdázik valaki hogy nem rosszindulatú és nem a másik kárára (kertbe,kutyához,babakocsiba)dobja úgy még van értelme de a tűzijátékot jobban szeretem mert az bont is (petárdából is van olyan csak az f4 kategóriájú és az már tényleg veszélyes a sima kis petárda akár 5 durrannós pirat mind ratyi, nincs benne elég hatóanyag ahhoz hogy megsérülhess komolyabban így tényleg csak pukkan és kész ami pedig erősebb az mind minőségi legalább 6 cm a gyújtózsinórja vagy késleltetett de azzal csak a nagyo nagyon hülyék tudnak balesetet okozni)
2023. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!