Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan van ennyi bátorsága és...

Honnan van ennyi bátorsága és ereje a húgomnak?

Figyelt kérdés

Húgom 11 éves. 3. óra utáni szünetben volt valami amiben én is benne voltam (nem nagy dolog, szóval nem kaptam beírást vagy ilyesmi), következő szünetben elkezdett faggatni, hogy mi történt, mert csak azt látta, hogy bezártam az osztályom ajtaját. Szóval elkezdett kérdezgetni, erre egy osztálytársam megkérdezte egy másik gyerektől, hogy mit csinálok (nem látott), erre kinézett az a gyerek és azt mondta: "beszélget a barátnőjével". (Méghogy a húgom...pfujj ez undorító.) Erre a húgom mérges lett, odament ahhoz a gyerekhez és teljes erejéből pofánvágta majd elrohant. Az osztálytársam erre nem futott utána, csak elkezdte hogy hova járatják a szüleim a húgomat, hogy ilyen bazinagyot tud ütni, stb. Utána már nem láttam, 5 órája volt, nekem meg 6 így hamarabb hazaért, de már elment valahova. Szerintetek nem volt 'kissé' vakmerő ötlet egy nála 3 évvel idősebb és 1 fejjel magasabb fiút pofánvágni (persze megérdemelte)? Ne beszéljem meg vele, ha hazaér?

14/F


2010. dec. 16. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyon merész és ügyes dolog volt :) Mert a húgod nem szorul a segítségedre
2010. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azért pofon ütni a másikat..

Ez nem bátorság inkább h.ülyeség..

Figyelj az lett volna bátorságnak mondható ha odaáll elé és elmondja neki a dolgokat,nem pofonvágja és elfut..

Ha mondjuk az utcán kötekednének vele a 3 évvel idősebb,1 fejjel nagyobb fiúk és akkor is pofonvágja őket az bátorság,de szerintem azért merte megtenni,mert te is ott voltál.

Ha a hugom ilyen csinálna tuti elbeszélgetnék vele,hogy álljon már le magával.

2010. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azt nem is értem, miért futott el, mert szerintem egyáltalán nem tart az osztálytársaimtól, én kb. csak dísznek voltam ott. Pontosan ezért tettem fel a kérdést, mert a bátoság alatt nem jót értettem (persze megmostam az osztálytársam fejét és tőlem is majdnem kapott, mert nem ez volt az első eset, amikor a húgomat a bnőmnek hívta, meg mindennel bąsztat), és hogy mit csináljak a húgommal...
2010. dec. 16. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendes vagy nagyon, hogy próbálod óvni őt..De hagyd. örülj neki hogy így megvédi magát. Én 5 évesen, egy 7 éves gyereket vágtam pofon.. Most nyáron, az öcsémet 2 srác piszkálta, és az egyiket úgy megvertem, hogy majdnem megfulladt. Sajnos az én öcsém, nem keresi a balhét, nagyon nyugodt srác, és így utólag sajnálom hogy sokszor én védtem meg őt. :// 13L (öcsém 11F)
2010. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Amúdj vaalmilyen szinten egyetértek vele, mert az osztálytársaim olyanok, hogy csak akkor fogják be a pofájukat (már bocs), ha te ragasztod be és megkötözöd. A beírás se segít rajtuk, állandóan piszkálnak mindenkit.A húgomon meg elképedtem, mert sosem volt az az erőszakos idegzsába fajta, de azon még szép hogy kiakadt, hogy elkezdik a gyökér osztálytársaim hogy járunk...Undorító. Tegnap amúgy beszélgettem a húgommal, azt mondta, hogy azért vágta képen azt a fiút, mert szokta hallani, amikor mesélem anyámnak hogy milyen erőszakosak és imádnak verekedni, emellett ha őket ütik, az nem kicsit fáj nekik. Megkérdeztem, hogy miért szaladt el, erre meg azt válaszolta, hogy nem akart verekedést, csak úgymond befogni annak a sügérnek a száját.

2010. dec. 17. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok.

Jesszus megzabálom a húgodat. :D

De milyen aranyos már hogy úgymond megvéd...mert az jön le ezzel, hogy szeret, és nem bírja ha azt hallja, vagy látja, hogy téged csesztetnek vagy valami ilyesmi..

Na mind1. A húgod biztos azért csinálta, hogy a viselkedésével megmutassa hogy minden férfi mögött egy nő áll. :DD és jobb ha vigyáznak. :D (remélem érted.)

De amúgy azt mondd meg neki hogy legközelebb ilyet ne nagyon csináljon...Rosszul is elsülhet a dolog. :S

2010. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!