Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez baj/ciki?...

Szerintetek ez baj/ciki? [bőv. Lent]

Figyelt kérdés
A suliba sminkelem magam vagyis: szempillaspirál,szemceruza és egy kevés pirosító.Nem azért használom hogy nagyobbnak tűnjek,csak szebbnek jobban látom magam.Szerintetek baj ha sminkelem magam 13 évesen?(6-os vagyok,nem buktam csak év vesztes vagyok.:() Lány vagyok egyébként:)
2010. dec. 16. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
hát ez nem a te hülyeséged, te csak egy átlagos, elcseszett tini vagy, ez anyád hibája, hogy megengedi...
2010. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

szerintem ciki és gáz is.

ha egy családi eseményre kikened magadat vagy suli bulira az más.

de 13 éves vagy, sminknélkül is szépnek kellene lenned.

öltözz korodnak megfelelöen de csinosan, legyél ápolt és a korodnak megfelelöen hord a hajadat.


nézd meg azokat a lányokat akik veled egykoruak hogy használnak-e sminket, és melyik a csinos.

2010. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2010. dec. 16. 16:10
 4/15 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem látom magam szépnek smink nélkül..Belenézek a tükörbe és elsírom magam..Ráadásul azért is jobb sminkkel mert tolószékes vagyok és így mégiscsak csinosabbnak érzem magam.:/
2010. dec. 16. 16:11
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt tolókocsi osztálytársam, úgy volt szép, ahogy volt. Teljes értékű tagja volt az osztálynak, vittük magunkkal mindenhová, még oda is, ahová szinte lehetetlen volt :-)

13 évesen a smink még felesleges, csak a bőrt csúnyítja. Ha nekem lenne 13 éves bőröm, örülnék neki! ha csúnyának látod magad, akkor az önértékeléseddel van gond, azon a smink sem segít. Nem is értem, miért sminkelik magukat a 13 évesek!

2010. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

attól,hogy kerekes székbe kerültél még lehetsz szép felesleges károsítania bőröd!!!!később megbánod!!!

am mert vagy tolószékes??

13/L

2010. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ja és nekem is volt kerekesszékes oszt társam csak őt elvitték direkt ilyenekkel iskolába ahol foglalkoznak

pedig jóba voltunk

és ő is teljesen az osztály tagja volt

előző voltam 13/L

2010. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm tolószékes.

És ő pár éve lett (baleset miatt),de már 3 éves korom óta ismerem és a legjobb barátnőm és ő is sokszor sír,hogy csúnya és mindenki lenézi őt meg nem tekintik teljesen emebrnek,ilyenkor nehéz bele lelket önteni,hisz tényleg sokan bántják az olyan embereket akik kicsit is másabb ,mint ők,de hidd el a smink nem szépít csak öregebbé teszi a bőrt.

Ha íg érzed jól magad,hát sminkeld,de próbálj kicsit kevesebbet. (pl a szempillaspirált hagyd el,emrt szerintem csak csúnyább lesz a szempilla és nem, hosszabb)

Ne sírj a külsőd miatt,sok ember azért szeretni való,emrt olyan amilyen.

2010. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

első vagyok


bocsi, nem akartalak megbántani, nem tudtam, hogy kerekesszékes vagy


de mindettől függetlenül ne sminkeld magad!

2010. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Izombetegségem van.:( Egyébként köszönöm a válaszokat:)
2010. dec. 16. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!