Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire ciki részegen szerelm...

Mennyire ciki részegen szerelmet vallani sms-be valakinek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sok mindentől függ. Alapvetően elég cikis, de ha a srác is ugyan azt érzi akkor inkább viccesen romantikus. :D


Persze azért remélem min. 16 éves vagy.

2011. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19/L ez lemaradt
2011. nov. 1. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Már részegre inni magad is elég ciki, sőt undorító!
2011. nov. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan, nem kell olyan tragikusan venni ezt a részeg dolgot! :) Bizony a mai fiatalok is isznak alkoholt, ugyanúgy mint 20 évvel ezelőtt. (Persze nem árt határokat tartani)

Az sms pedig abban az esetben nem cikis, ha utána józanul is, személyesen is megtesszük, illetve ha a fiú is hasonlóképp érez.

20/N

2011. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
részegen mindenki őszinte :D
2011. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én e-mailt írtam. Nem lett belőle semmi, és amikor találkoztunk, csak édesen nézett, de nem bántam meg. Ekkor 18 éves voltam. Szerintem jó, hogy bevállaltad.

A 25. szülinapomon találkoztam életem szerelmével, ez 3 hónapja volt, most 7 hetes kismama vagyok, és nagyon várjuk a babát.

2011. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, attól függ, végülis ez igaz szokott lenni
2015. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!