Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » (szülők, tinik válaszát is...

(szülők, tinik válaszát is várom) Elment, nem látom már és rettentően hiányzik. Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Van egy srác, 18 éves, most ballagott, én még 1 évig gimiben maradok... nagyon közel került hozzám, mondhatni, hogy ő volt a legjobb barátom a suliban... az egyik sulis fellépésen (ami az utolsó is volt egyben) elmondtam neki, hogy nagyon fog hiányozni, és nem akarom, hogy elmenjen... (még sosem beszéltem vele úgy, akkor volt kb 1 éve, hogy megismertem, alig beszéltünk, de nagyon kedves volt velem) szóval, gyakorlatilag akkor színt vallottam... jól fogadta, mondta is, hogy majd össze futunk ezentúl is.

Az az este sokáig mint egy film, lejátszódott a fejemben, nem akartam elhinni, olyan közel kerültünk egymáshoz...

de utána 2 nappal elment, már csak egyszer láttam azóta... az első év végi vizsgámra vártam, mikor megjelent, megölelt... olyan jó volt... és csak akkor tudatosult bennem, hogy nagyon hiányzik már az életemből...

Már 1 hete, hogy vége a sulinak, úgy volt megbeszélve, hogy majd találkozunk, de értesültem, hogy kórházba került valami miatt (az ok nem tiszta) így nem mertem hívni... hagynom kellett volna neki egy üzenetet, vagy valamit, hogy jobbulást, de nem tettem... Sokszor elkezdtem kételkedni, hogy vajon én is fontos vagyok-e neki, vagy csak etikettből kedves mindenkivel, így velem is...

Én országon kívül leszek az elkövetkező 2 hónapban, így nem is tudok beszélni vele... múltkor ráírtam a neten, de nem válaszolt, lelépett... ekkor kezdek a kétségek gyülekezni...

Elfoglaltam magam a napokban, így nem sok időm van rágondolni, de még így is gyakran teszem ezt... hiányzik... ugyan akkor nekem így könnyebb, mert kezdenek az érzelmeim kihűlni iránta... nem tudtam rá csak barátként gondolni, pedig nagyon jóban lehettünk volna, ha engem nem gátolnak meg az érzelmeim (remélem érthető, hisz nem adom teljesen önmagam) volt egy kisebb megrendülésem is, napokig rosszul érintett egy két hír vele kapcsolatban, ugyan is, volt valakije, akire végképp nem számítottam, de ebbe nem mennék bele...


Szóval, a nagy kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy magam sem tudom, mi lenne a helyes megoldás... nem akarom elveszíteni mint barátot, és nem akarom, hogy az érzelmeim miatt ez bekövetkezzen... így inkább abba a hibába estem, hogy nem csinálok semmit, és a napok egyre telnek, a legközelebbi alkalom is augusztus lesz... ha nem teszek semmit, hipp-hopp, elrepül egy év, és elveszítettem egy barátot...

Kérlek, adjatok tanácsot!!!

Köszi, hogy elolvastad. Ha valami nem tiszta, szóljatok, részletezem.


2011. jún. 15. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,én pontosan ilyen helyzetben vagyok,mint te.Nem látom,és akkor nincs gond,hiányzik,de nem tudom.Mindent megbeszélünk,de valamikor nem reagál amikor írok neki.Aztán olyankor várok,pár nap múlva írok neki,vissza ír.Tudni kell,hogy nekem ő többet jelent mint barát,én is neki,de a körülmények nem engedi a dolgokat,most teljesen azt éreztetem vele,hogy csak barát.Az érzelmeidet ne mutasd felé,és jól rejtsd el,légy vele mint barát,a többi meg ,majd magától kialakul hidd el,én tudom,mert nálunk ugyanez a szitú,csak nehezebb
2011. jún. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kórházba van még mindig?
2011. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem tudom... nem látom online, pedig gyakran fel szokott jönni...

Próbáltam elrejteni az érzelmeim, de nem hiszem, hogy sokat érne.. ez a srác nagyon érzelmes, és szerintem tisztában is van vele, hogy nekem ő többet jelent...

De köztünk tényleg sosem alakulhatna több... sajnos ez 10000000000%

2011. jún. 15. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kórházban van keresd meg. lehet komoly baja van. ne várd meg hogy túl késő legyen. mond el mennyire fontos neked. semmit nem veszíthetsz. ha meg sem próbálod soha nem tudod meg...
2011. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy súlyos baja lenne, csak valami gyulladása lehetett, de nem értettem, hogy hol (külföldön vagyok, és még nem mindent értek, ő meg szlengben írta meg, hogy mi baja)

sztem már rég haza engedték...

De ez nagy város, azt se tudom, hogy melyik kórházban kéne keresnem, legalább 4-5 kórház van a környéken...

meg tényleg nincs időm, mert 3 nap múlva utazok...

2011. jún. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!