Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 13éves lányodat...

Elengednéd a 13éves lányodat az arénába shoppingolni? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
50%
13 évesen nem túl korai? Menjen csak a szüleivel, majd 2-3 év múlva mehet egyedül!:)
2011. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyedül megy, hanem barátnőkkel, szerintem semmi baja nem lehet. Voltam már többször az Arénában, nyugodt hely, még csak tömeg sincs benne, mint pl. a Westendben. Az már más kérdés, hogy legfeljebb apróságokra adnék neki pénzt (maximum 2-3ezer forintot), egy ennyi idős kislányt még biztosan nem engednék el sok ezer forinttal, hogy majd magának vásárol ruhatárat. Valamint helybe vinném és érte mennék (esetleg helyben elnézelődnék én is, elég nagy hely), vagy tudni szeretném, melyik szülő hozza-viszi őket.
2011. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

persze, én már 11 éves korom óta járok vásárolni egyedül is és barátnőkkel is (mammut, westend, mom park)


úgy hogy pesttől a moszkva tértől lakok 20 km-re

2011. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem.

13/F

2011. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha a zsebpénzét költi, akkor igen.
2011. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, nekem ez elég fura, általánosban csak a szüleimmel vásároltam, de nem is igazán volt igényem másra. itt inkább az a kérdés tud-e bánni és vigyázni a pénzre, amit kap, és nem értelmetlen dolgokra akarja-e elszórni. Egyszer egy próbát megér, délután pár órára elengedném, aztán max meglátjuk mi sül ki belőle.:D
2011. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Persze. Én is szokta menni a barátnőimmel szinte minden héten.

14/L

2011. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Miért ne? Délelőtt nem gáz az Aréna meg a környéke.Este,sötétedés után már nem engedném.
2011. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem elengedtek ilyen idősen a Mammutba a barátnőimmel, hozzánk az volt közel. Mondjuk nem voltunk nagyon "shoppingolós" típusok, kb. csak moziba mentünk, körbenéztünk és a legtöbb időt a könyvesboltban töltöttük. :D Plusz nem vagyok az a fajta aki felelőtlenül elkölti a pénzt, úgyhogy nyugodtan adtak azt is.

Ha tudnám hogy vigyáz magára és megbízható, én elengedném.

16/L

2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
55%

attól függ. Ha te ismered hogy milyen a kislányod. Már nagyjából komoly? ha van esze elengedhetek.

De ha még nem elég érett, és simán kinézed hogy minden pénzét elkölti meg ilyenek, akkor szerintem ne engedd el, nem érné meg. Mert nagyon függ attól is a dolog, hogy mennyire "anyagias" vagy hogymondjam. Szóval ha ilyen "összes pénzt elköltöm" akkor szerintem ne, mert kitudja lehet hogy megvenne egy ruhát dupla olyan áron mint kéne.

De ha tud bánni a pénzzel akkor engedd. Én 14/F vagyok.

legtöbbször saját pénzemet költöm, de nagyon nagyon zsugori vagyok, pedig azért lenne mit költenem. Spórolok mindennel nem veszek mindenből márkás dolgokat, ha ugyanaz megvan nem márkásba is.

remélem hasznos tanácsot adtam de én nemnagyon tudom végülis mert 14 és fél vagyok:D

2011. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!