Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet? Pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Pasik ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön nekem, néha beszélgetünk msn-en, egy suliba járunk minden reggel köszönünk egymásnak de suliba nem igazán beszélgetünk mert mindkettőnknek megvan a saját baráti köre. Szóval nem tudom hogy bejövök e neki vagy hogy akar e valamit de szokott nézni suliba és azt találtam ki hogy valamelyik nap megcsókolom... szerintetek nagyon gáz?? Hogy fog reagálni?
2010. okt. 14. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglepett lesz az biztos utána meg egyén függő hogyan reagálja le a továbbiakat, amennyiben mindezt az iskola folyosóján teszed meg. Inkább hívd el valami közös program (buli mondjuk) ürügyén, vagy akár direktbe randira (ma már nem gáz, ha a lány indítványozza a randit), s inkább ott valósítsd meg ezt a tervet. Ennek ellenére, neked kell tudnod, az msn-s beszélgetések alapján mi várható. Mindenesetre msn-s beszélgetések nagyon messze állnak a személyes beszélgetésektől, szóval szerintem inkább előbb ismerd meg ne csak "virtuálisan", s csak utána cselekedj, ha akkor is azt "kapod" amit eddig.
2010. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha engem egy olyan csaj csókolna meg aki nem tetszik azt elküldeném a p*csába... ha tetszene akkor smárolnék vele lazán pláne ha ő kezdeményezne :D szóval ha tetszel a pasinak tuti örülni fog :D
2010. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha csak köszönőviszonyba vagytok a suliba akkor nembiztos hogy lekéne smárolni :D
2010. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább adj csak egy puszit az arcára köszönéskor. Ez nem olyan konkrét, és ha mégsem tetszel neki, felfoghatja egy baráti puszinak is.
2010. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szokott nézni, és kedves veled akkor tuti tetszel neki. Ha tetszel neki, akkor pedig ki fog ugrani a bőréből örömében :D Hajrá!


16/F

2010. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó de pl énis szoktam nézni csajokat, ha ronda, akkor azért. szal attól nég h nézem nembiztos h bejön :D

17/F

2010. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az arcra adott puszi kilőve mert az mindennap megvan:P vagyis köszönéskor 3 puszival köszönünk és úgy akartam h akkor majd "véletlenül" lekapom :P
2010. okt. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!