Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » FONTOS! Hogyan állítsam le...

FONTOS! Hogyan állítsam le őket? Elrontottam egy barátságot

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom(nevezzük most M-nek). Az ő legjobb barátja pedig most legyen Á. Egyszer mentem ki a zenesuliból, M pedig pont ott volt a zeneboltban a suli alatt. Kiléptem a kapun, elindultam, nem is vettem észre se M-et, se Á-t. Á utánam fütyült és egy "szia cica"-t köszönt. M pedig odarohant hozzá és leüvöltötte a fejét, hogy engem ne kezeljen úgy, mint egy k*rvát, Á behúzott neki egyet, M pedig visszaütött. Leállítottam őket, felszálltam a buszra, hazamentem. Ez volt még karácsony előtt. Azóta nagyon rosszban vannak, facebook-on eddig beírták egymást tesóknak, szinte csak közös képük volt, egy napon születtek ugyan ott, igazi mintabarátok voltak. Ennyi így szétugrasztotta őket? Most tőlem várják, hogy igazságot csiáljak:S

13L


2011. jan. 1. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
figyu mondd nekik h ha ilyenen összekapnak hát akkor úgy viselkednek mint az ovisok
2011. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem tudom,hogy mit csinalj. De szerintem M-nek vagy tetszel, vagy pedig nagyon tisztel.
2011. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy tetszel neki, viszont mindketten elég agresszívok és gyerkesek is, és akik a szó helyett az öklükkel oldják meg a problémákat, azokon elgondolkoznék, hogy mennyire lehetne intelligensek.
2011. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Utolso:

Igazad van.

Viszont most eszembe jutott egy idezet, az izmokkal... :)) es a pofonnal. Lehet,hogy nagy irodalom rajongo a fiu.

2011. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hu nekem ennyit nem érne meg egy lány.Békítsd ki őket.
2011. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Így belegondolva tök tiszteletre méltó M viselkedése, hogy leállítja a barátját a "szia, cica" miatt. Komolyan mondom, le a kalappal! Ez a lovagiasság hiányzik a mai huszonévesekből!!!


Az már kérdés persze, hogy megütni talán nem kellett volna Á-t, neki meg visszaütnie. Hát, most már mindegy, megtörtént. De szerintem beszélj mindkettőjükkel, akár külön-külön, akár hármasban. Mondd meg nekik, hogy te nem haragszol Á-ra a "cica" miatt, és ezért M se haragudjon, el van felejtve, fátylat rá, legközelebb nem mond ilyet, kész, slussz.


Szerintem kb. ennyit tudsz tenni, remélem, kibékülnek majd a fiúk! Sok sikert hozzá!


És becsüld meg, hogy ilyen tök jó barátod van, mint M, ez nagyon tetszik nekem, hogy van ilyen! :)

2011. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
M-nek tudom, hogy tetszem, nekem se közömbös ő, de nem tudom elképzelni, hogy járjunk
2011. jan. 1. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem te rontottad el,szóval ne parázz...

mondd el nekik,hogy mióta jóban vannak és hogy nem lenne teljes az életük a másik nélkül.

2011. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

MIATTAD!!!

Nemám.

Neked kell elmondamod, hogy NEM vetted sértésnek a "Sziacica" megszólítást. Ne érdekeljen hogy téged zavart-e.

És ki fognak békülni

2011. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csináltam egy PowerPointos izét a barátságukról :D Remélem segít valamicskét:(
2011. jan. 2. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!